W Co Teraz Gracie

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez filomata » środa, 16 mar 2005, 16:19

Morland napisał(a):Instaluję sobie Arcanum PL. Mówcie co chcecie, ale ta gra jest naprawdę dobra i wręcz idealna na dłuuugie zimowo-wiosenno-nie-wiadomo-jakie wieczory :P


Bez tylu bugow byłaby lepsza. :wink:
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez black-_-heart » środa, 16 mar 2005, 20:32

Morland napisał(a):Instaluję sobie Arcanum PL. Mówcie co chcecie, ale ta gra jest naprawdę dobra i wręcz idealna na dłuuugie zimowo-wiosenno-nie-wiadomo-jakie wieczory :P


też se zaraz zainstaluje, kumpel mowi ze wypasiona, do budy nie poszedl przez tydzien bo w nią grał :- dd
black-_-heart
 

Postprzez black-_-heart » niedziela, 20 mar 2005, 15:20

A teraz gram u kuzyna w Starcrafta, nawet nie źle mi idzei, pokonuje większość ziomkow na BN :mg:
black-_-heart
 

Postprzez Joel » niedziela, 20 mar 2005, 18:07

nio to ja se pykam czasem w tibie, diablo 2:expanation set(po batellu) i nfsu:2
Avatar użytkownika
Joel
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2003, 18:45
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez filomata » niedziela, 20 mar 2005, 21:53

black-_-heart napisał(a):A teraz gram u kuzyna w Starcrafta, nawet nie źle mi idzei, pokonuje większość ziomkow na BN :mg:


Jak ci się będzie nudziło to moze kiedyś zagramy w BW.
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez tomo » czwartek, 24 mar 2005, 07:59

Brothers In Arms -----> zajebista gra, na wczute :jupi: :jupi: :jupi:
tomo
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lip 2003, 19:15
Lokalizacja: ogrody

Postprzez black-_-heart » czwartek, 24 mar 2005, 10:23

filomata napisał(a):
black-_-heart napisał(a):A teraz gram u kuzyna w Starcrafta, nawet nie źle mi idzei, pokonuje większość ziomkow na BN :mg:


Jak ci się będzie nudziło to moze kiedyś zagramy w BW.


spoko, ale tak naprawde to ja noob jestem ;- D (mój nick freeeek.; grywam na scracowanym 1.11b, mozesz mnie spotkac na POL-1, netcraft)
black-_-heart
 

Postprzez aVaLoN » czwartek, 24 mar 2005, 11:22

Najlepszy jest i tak Quake 3 Arena hehehhe :D :D :D
aVaLoN
 

Postprzez black-_-heart » czwartek, 24 mar 2005, 16:24

no to pozostawiłem w domyśle :- DD
black-_-heart
 

Postprzez Morland » piątek, 25 mar 2005, 20:48

Znudziło mi się Arcanum. Teraz gram sobie w NWN: Hordes of the Underdark.

[ Dodano: 2005-03-25, 22:08 ]
A jednak nie... Nie mam ochoty na granie. Wykasowałem NWN, już więcej tego nie zainstaluję. Muszę znaleźć jakąś naprawdę porządną gierkę, ostatnio bardzo mi takich brakuje.
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Owee » piątek, 25 mar 2005, 23:01

dzis - po miesiacu grania i przygotowan - przeprowadziłem swoj pierwszy atak na innego gracza w ogame.pl - oczywiscie zwyciezki - przejolem prawie 75000 metalu, i prawie po 15000 deuteru i krysztalu :) ciekawe co koles teraz zrobi :]
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » sobota, 26 mar 2005, 09:14

Settlers II PL
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron