Rymek_Hunter napisał(a):"Dziewczyna od poloneza"chyba koajrzysz
![]()
![]()
![]()
aha .... ekhm ...
Przedstawienie zaczyna się gdzieś około 15:00 [chyba], chyba się wynudzicie

?? no do **** Wacława to ja się tego poucze jak wroce ze szkoły

Rymek_Hunter napisał(a):yyyyyyyy Kotku...
przedstawienie Twojej klasy jest po południu?? no do **** Wacława to ja się tego poucze jak wroce ze szkoły
![]()
![]()

Falbor napisał(a):Rymek... prosze...![]()
![]()
jeszcze nie jest za pozno
niech ktos za mnie zagra tego kafara/dresiarza![]()
![]()
![]()
ktos wie do ktorej mamy jutro lekcje... bo nie wiem czy jest ostatnia wychowawcza?

MeYa napisał(a):Misiu ty moj kochany...
MeYa napisał(a):specjalnie dla tego 'kafara' przyjde obejrzec

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości