1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:42

Rymek_Hunter napisał(a):"Dziewczyna od poloneza" :P chyba koajrzysz :P :P :P :P

aha .... ekhm ... :lol: :lol: :lol:


Przedstawienie zaczyna się gdzieś około 15:00 [chyba], chyba się wynudzicie
;/
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:44

no co Ty :| a nie miało być z rana ??
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:48

Rymek_Hunter napisał(a):no co Ty :| a nie miało być z rana ??

z rana są próby bejbe...
OT :oops: :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:57

yyyyyyyy Kotku...
przedstawienie Twojej klasy jest po południu ???? no do **** Wacława to ja się tego poucze jak wroce ze szkoły :P :P :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 21 mar 2005, 21:05

Rymek_Hunter napisał(a):yyyyyyyy Kotku...
przedstawienie Twojej klasy jest po południu ???? no do **** Wacława to ja się tego poucze jak wroce ze szkoły :P :P :P

Mysiu Pysiu, no właśnie aj dont noł ... profesor powiedziała że o 15:00 się zaczyna, ale nie wiem czy nasza sztuka czy "Makbet" ... :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Falbor » poniedziałek, 21 mar 2005, 22:42

Rymek... prosze... :prosze: :prosze: :prosze: jeszcze nie jest za pozno ;)
niech ktos za mnie zagra tego kafara/dresiarza :cry: :cry: :cry:

ktos wie do ktorej mamy jutro lekcje... bo nie wiem czy jest ostatnia wychowawcza? :)
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » poniedziałek, 21 mar 2005, 22:45

Falbor napisał(a):Rymek... prosze... :prosze: :prosze: :prosze: jeszcze nie jest za pozno ;)
niech ktos za mnie zagra tego kafara/dresiarza :cry: :cry: :cry:

ktos wie do ktorej mamy jutro lekcje... bo nie wiem czy jest ostatnia wychowawcza? :)


Misiu ty moj kochany...no co ty, bardzo chcialabym zobaczyc jak grasz 'kafara/dresiarza'
:lol: :lol: :lol:
specjalnie dla tego 'kafara' przyjde obejrzec :)
:*
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Falbor » poniedziałek, 21 mar 2005, 23:08

MeYa napisał(a):Misiu ty moj kochany...

mmmmmmm Obrazek Obrazek Obrazek :przytul: :guitar: :*

MeYa napisał(a):specjalnie dla tego 'kafara' przyjde obejrzec :)

nio to w takim postaram to zagrac jak najlepiej :)
i wkoncu sie moze naucze mojej roli na pamiec :lol:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Morland » wtorek, 22 mar 2005, 09:07

Oczekuję rzetelnego sprawozdania, jak tylko wrócicie :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Adit » wtorek, 22 mar 2005, 13:31

Oczekuję rzetelnego sprawozdania, jak tylko wrócicie

jaki cwaniak sie znalazl? ;p ;p
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » wtorek, 22 mar 2005, 14:46

Adit napisał(a):
Oczekuję rzetelnego sprawozdania, jak tylko wrócicie

jaki cwaniak sie znalazl? ;p ;p

To sprawozdanie nie jest zbyt rzetelne, nie uważasz? :roll:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Adit » wtorek, 22 mar 2005, 15:29

To sprawozdanie nie jest zbyt rzetelne, nie uważasz?

niestety innego Ci nie zaserwuje,poniewaz nie bylam obecna na TYM dniu teatru...
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » wtorek, 22 mar 2005, 19:38

Jak się podobała sztuka Aliny J?
kazamaciary, hyhy .. jeah :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » wtorek, 22 mar 2005, 19:41

:brawo: była boska
A te ręęęęęęęęęękawiczki wrrrr :wink:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kamila » wtorek, 22 mar 2005, 19:42

agentWomen napisał(a)::brawo: była boska
A te ręęęęęęęęęękawiczki wrrrr :wink:

hehehe mojego ojca :) ale mi się śmiac chciało.... wodne piwo, hm... polecam :beer:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości