Sylwia napisał(a):powód do płaczu jest tylko jeden: trochę szkoda klasy, no i w ogólę czas liceum był/jest zdecydowanie fajny
studia jeszcze lepsze
a co do klasy
ale będziemy się spotykać...Sylwia napisał(a):powód do płaczu jest tylko jeden: trochę szkoda klasy, no i w ogólę czas liceum był/jest zdecydowanie fajny
ale będziemy się spotykać...
w poniedziałek DZIEŃ WAGAROWICZA!!
...... a z wagarów nici
.... przynajmniej w moim przypadku!! jak tak to w ciągu tygodnia prawie nie ma lekcji ... same okienka .... a kiedy przychodzi święto wiosny to jak na złość wszystkie lekcje są i to na dodatek takie, z których zwiać sie nie da 
w poniedziałek DZIEŃ WAGAROWICZA!! ...... a z wagarów nici .... przynajmniej w moim przypadku!! jak tak to w ciągu tygodnia prawie nie ma lekcji ... same okienka .... a kiedy przychodzi święto wiosny to jak na złość wszystkie lekcje są i to na dodatek takie, z których zwiać sie nie da
a co do okienek to maturzysci (szczegolnie Ci z IIIe
) wiedza co oznacza siedziec osiem godzin w szkole,z ktorych tylko dwie to lekcje..reszta to okienka..

Adit napisał(a):u nas rowniez "oficjalne wagary" nie wchodza w gre..a co do okienek to maturzysci (szczegolnie Ci z IIIe
) wiedza co oznacza siedziec osiem godzin w szkole,z ktorych tylko dwie to lekcje..reszta to okienka..
![]()
Adit napisał(a): a co do okienek to maturzysci (szczegolnie Ci z IIIe) wiedza co oznacza siedziec osiem godzin w szkole,z ktorych tylko dwie to lekcje..reszta to okienka..
![]()

Olga napisał(a):Adit napisał(a): a co do okienek to maturzysci (szczegolnie Ci z IIIe) wiedza co oznacza siedziec osiem godzin w szkole,z ktorych tylko dwie to lekcje..reszta to okienka..
![]()
maturzyści z III F tez wiedzą jak to jest ... siedziec przez 5 godzin w szkole czekając tylko na tą ostatnią lekcję, która również się nie odbywa z przyczyn bliżej nieznanych ... na 5 godzin 5 okienek ...

MeYa napisał(a):hmmm.....no nie wiem jak wy....ale nas w takim przypadku nie byloby w szkole![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Olga napisał(a):MeYa napisał(a):hmmm.....no nie wiem jak wy....ale nas w takim przypadku nie byloby w szkole![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
no wiesz ... nas też by nie było gdybyśmy wiedzieli, że te lekcje się nie odbędą ... niestety po braku jednej lekcji siedzimy i czekamy na tą następną i jak sie okazuje, że jej też nie ma to siedzimy dalej i tak do końca ...
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
MeYa napisał(a):i dlatego wlasnie wpadlismy na pomysl dowiadywania sie wczesniej jakich lekcji nie ma i nie bedzie....hehhee takze z gory wiemy ile mamy okienek

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości