1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 18 mar 2005, 19:51

Sylwia napisał(a):powód do płaczu jest tylko jeden: trochę szkoda klasy, no i w ogólę czas liceum był/jest zdecydowanie fajny :D

studia jeszcze lepsze :P
a co do klasy :cry: ale będziemy się spotykać...
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » sobota, 19 mar 2005, 00:47

wszyscy tak mowia ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Morland » sobota, 19 mar 2005, 07:54

WZT, pomyliłeś tematy :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » sobota, 19 mar 2005, 14:59

:hyhy: w poniedziałek DZIEŃ WAGAROWICZA!! :aloha: ...... a z wagarów nici :( .... przynajmniej w moim przypadku!! jak tak to w ciągu tygodnia prawie nie ma lekcji ... same okienka .... a kiedy przychodzi święto wiosny to jak na złość wszystkie lekcje są i to na dodatek takie, z których zwiać sie nie da ;/
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Adit » sobota, 19 mar 2005, 15:02

w poniedziałek DZIEŃ WAGAROWICZA!! ...... a z wagarów nici .... przynajmniej w moim przypadku!! jak tak to w ciągu tygodnia prawie nie ma lekcji ... same okienka .... a kiedy przychodzi święto wiosny to jak na złość wszystkie lekcje są i to na dodatek takie, z których zwiać sie nie da

u nas rowniez "oficjalne wagary" nie wchodza w gre.. :cry: a co do okienek to maturzysci (szczegolnie Ci z IIIe :mg: ) wiedza co oznacza siedziec osiem godzin w szkole,z ktorych tylko dwie to lekcje..reszta to okienka.. ;/ :evil:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » sobota, 19 mar 2005, 15:04

Adit napisał(a):u nas rowniez "oficjalne wagary" nie wchodza w gre.. :cry: a co do okienek to maturzysci (szczegolnie Ci z IIIe :mg: ) wiedza co oznacza siedziec osiem godzin w szkole,z ktorych tylko dwie to lekcje..reszta to okienka.. ;/ :evil:


jak to sie nie da??
przeciez 'IIIe przeciera szlaki' wiec jak to sie nie da???
ile to my mamy jutro okienek?Dwa??Trzy??
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » sobota, 19 mar 2005, 15:06

ile to my mamy jutro okienek?Dwa??Trzy??

chyba nie oplaca sie jutro isc awet do szkoly :P :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » sobota, 19 mar 2005, 15:07

Adit napisał(a):
ile to my mamy jutro okienek?Dwa??Trzy??

chyba nie oplaca sie jutro isc awet do szkoly :P :P


a kiedy to nam sie oplacalo....
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » sobota, 19 mar 2005, 15:08

Adit napisał(a): a co do okienek to maturzysci (szczegolnie Ci z IIIe :mg: ) wiedza co oznacza siedziec osiem godzin w szkole,z ktorych tylko dwie to lekcje..reszta to okienka.. ;/ :evil:


maturzyści z III F tez wiedzą jak to jest ... siedziec przez 5 godzin w szkole czekając tylko na tą ostatnią lekcję, która również się nie odbywa z przyczyn bliżej nieznanych ... na 5 godzin 5 okienek ... :|
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » sobota, 19 mar 2005, 15:10

Olga napisał(a):
Adit napisał(a): a co do okienek to maturzysci (szczegolnie Ci z IIIe :mg: ) wiedza co oznacza siedziec osiem godzin w szkole,z ktorych tylko dwie to lekcje..reszta to okienka.. ;/ :evil:


maturzyści z III F tez wiedzą jak to jest ... siedziec przez 5 godzin w szkole czekając tylko na tą ostatnią lekcję, która również się nie odbywa z przyczyn bliżej nieznanych ... na 5 godzin 5 okienek ... :|


hmmm.....no nie wiem jak wy....ale nas w takim przypadku nie byloby w szkole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » sobota, 19 mar 2005, 15:13

maturzyści z III F tez wiedzą jak to jest

MATURZYSCI....JEDNOCZMY SIE.... :drunk:
(oryginalna wersja Pani Prof.D " RODACY.......WY SWINIE.......HODUJCIE...) <--- nikt tego nie pobijecie :brawo: :smiech:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » sobota, 19 mar 2005, 15:14

MeYa napisał(a):hmmm.....no nie wiem jak wy....ale nas w takim przypadku nie byloby w szkole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


no wiesz ... nas też by nie było gdybyśmy wiedzieli, że te lekcje się nie odbędą ... niestety po braku jednej lekcji siedzimy i czekamy na tą następną i jak sie okazuje, że jej też nie ma to siedzimy dalej i tak do końca ... ;/
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » sobota, 19 mar 2005, 15:16

Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):hmmm.....no nie wiem jak wy....ale nas w takim przypadku nie byloby w szkole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


no wiesz ... nas też by nie było gdybyśmy wiedzieli, że te lekcje się nie odbędą ... niestety po braku jednej lekcji siedzimy i czekamy na tą następną i jak sie okazuje, że jej też nie ma to siedzimy dalej i tak do końca ... ;/


i dlatego wlasnie wpadlismy na pomysl dowiadywania sie wczesniej jakich lekcji nie ma i nie bedzie....hehhee takze z gory wiemy ile mamy okienek :]
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » sobota, 19 mar 2005, 15:22

MeYa napisał(a):i dlatego wlasnie wpadlismy na pomysl dowiadywania sie wczesniej jakich lekcji nie ma i nie bedzie....hehhee takze z gory wiemy ile mamy okienek :]


u nas najczęściej nauczyciele są w szkole tylko nagle im coś wypada i nie przychodzą, a my siedzimy i czekamy jak banda głupków ... potem pada zdanie "przepraszam że do was nie dotarłam/łem ale coś mnie zatrzymało" .. no i takich komentarzy pada po kilka na dzień ... nie lubią nas ?? :(
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości