2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez filomata » poniedziałek, 14 mar 2005, 15:58

Grypa od piątku. Chyba z tydzień posiedze w domu. :D :wink: [/b]
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Roman » poniedziałek, 14 mar 2005, 18:03

KaucZ napisał(a):działo się dziś w szkole coś ciekawego :P ?


nie wiem, bo sam wpadłem dosłownie na 15 minut (a i tak moja klasa mnie zdążyła zbluzgać - co do chorób, to było ze 12 osób)

Ale jeśli coś się stało to wygraliśmy puchar za drugie miejsce w konkursie o Kołobrzegu :brawo: :brawo: zostawiając za sobą daleko w tyle drużynę "czerwonego" (w której byli quad i johny_r)
Gwoli ścisłości wygrał TRM.
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MadziUlka » poniedziałek, 14 mar 2005, 18:18

KaucZ napisał(a):działo się dziś w szkole coś ciekawego :P ?


jakieś zawody w skokach w zwyż były....
ale nie wiem kto wygrał...... :P

a tak poza tym to chyba nic ciekawego nie było.....
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez gapcio » wtorek, 15 mar 2005, 08:41

MixXxer napisał(a):
Slyszalem ze gapa bral w nich udzial czy to prawda?A jesli tak to niech sie pochwali osiagnieciami :P


A no brać udział mialem bo takie były założenia lecz niestety wyszło tak, że zmuszony byłem do nagłasniania tej imprezy ...
Ale tak jak patrze z perspektywy zawodów to raczej bym nie zajął żadnego miejsca ...
wiem że rekordzista 170 skoczył albo 175 ... hmmm nie pamiętam dokładnie ... wiem tylko że zeszłoroczny rekord (180cm) nie został pobity ...
gapcio
 

Postprzez MadziUlka » wtorek, 15 mar 2005, 17:03

MixXxer napisał(a):Slyszalem ze gapa bral w nich udzial czy to prawda?A jesli tak to niech sie pochwali osiagnieciami :P


taaa gapa siedział i tylko patrzył na to co się dzieje :P
ale nie chciał popisać sie w skokach :P
ja tez myślałam by wziąć w tym udział i w sumie bym skoczyła te 135 cm tak jak
dziewczyny skakały... ale myślałam że będa wyżej skakać..........
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez propet » wtorek, 15 mar 2005, 18:41

KaucZ napisał(a):Fajne artykuły w nowym łomocie są ;)... np. "sens życia wg franka" :P


Mozna jaśniej...... ? :shock:
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez Roman » wtorek, 15 mar 2005, 20:12

KaucZ napisał(a):Fajne artykuły w nowym łomocie są ;)... np. "sens życia wg franka" :P ;)
ps. Roman dzięki :)


Dzięki

A jak artykuł Witka?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » czwartek, 17 mar 2005, 22:47

czy ktoś wie jak będzie wyglądał u nas Dzień Wagarowicza?
czy dyrekcja albo SU zaplanowali coś konkretnego na ten dzień?

z góry dziękuję za informacje :D
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości