[/b]KaucZ napisał(a):działo się dziś w szkole coś ciekawego?
zostawiając za sobą daleko w tyle drużynę "czerwonego" (w której byli quad i johny_r)
MixXxer napisał(a):
Slyszalem ze gapa bral w nich udzial czy to prawda?A jesli tak to niech sie pochwali osiagnieciami
MixXxer napisał(a):Slyszalem ze gapa bral w nich udzial czy to prawda?A jesli tak to niech sie pochwali osiagnieciami
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości