Rymek_Hunter napisał(a):MeYa napisał(a):pic:P tylko to wspolnie robicie
alkohol zbliżai miło się pośmiać bo wypiciu
tylko bez oscypków
![]()
no oscypkow to ty juz lepiej nie jedz nie dobrze to na Ciebie dziala
llooolll
zbliza...no no a moze czasem warto sprobowac na trzezwo??

i miło się pośmiać bo wypiciu
tylko bez oscypków

.... pożegnania i rozstania ....
Trzeba dać zarobić państwu
zaczepisty emot tylko brakuje jeszcze jakiegos haftujacego
najwazniejsze zeby moja
byla zawsze ze mna i wszystko bedzie cudownie
pani Beata K. miala jednak racje z tym pomnikiem... mam ochote Jej taki postawic przed szkola... bo tych lekcji niemca nie zapomne do konca zycia
heheh Mój Ty Miśku
.... 4 godziny siedzenia w szkole i żadnej normalnej lekcji
.... w końcu między tymi nudami są jeszcze przerwy
Ponadto nasza kochana pani Madzia G. obiecała mi, że od maja zacznie przygotowywać mnie do wszelkich olimpiad 'humanistycznych', co wiąże się również z pewną ilością pracy podczas wakacji... Wszystko po to, żeby nie zmarnował... hm... swojego potencjału intelektualnego... heh... fajnie 