1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 22:32

Rymek_Hunter napisał(a):
MeYa napisał(a):pic:P tylko to wspolnie robicie :P

alkohol zbliża :) i miło się pośmiać bo wypiciu :] tylko bez oscypków :rip: :shy:


no oscypkow to ty juz lepiej nie jedz nie dobrze to na Ciebie dziala :P llooolll
zbliza...no no a moze czasem warto sprobowac na trzezwo??
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » poniedziałek, 14 mar 2005, 22:33

jakoś tu się smutno zrobiło ... :cry: .... pożegnania i rozstania ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 14 mar 2005, 22:35

MeYa napisał(a):
no oscypkow to ty juz lepiej nie jedz nie dobrze to na Ciebie dziala :P llooolll
zbliza...no no a moze czasem warto sprobowac na trzezwo??


no nie dobrze działają, zauważyłem heheheh tylko bez wypominek :)
btw. a po co bez alkoholu ?? :D Trzeba dać zarobić państwu :] lol
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez roddman » poniedziałek, 14 mar 2005, 22:59

Rymek_Hunter napisał(a):Mi mojej klasy też będzie brakowało :cry: ale wiem że jak się spotkamy gdy będą jakieś święta czy wolne to będzie chodzili pić :) już postanowione :P

oczywiście Pisara też ściągniemy z tej wioski gdzie psy dupami szczekają, a na dworcach serzy się pedalstwo (mam nadzieje Pisar że cnoty nie straciłeś hehe)


mialem sie w tym temacie nie wypowiadac z pewnych wzgledow ale chodzi przeciez o moja czteroliterowke :lol: :lol:
nie boj sie cnota cala czeka na Ciebie :lol: :lol: :lol:

no to kiedy degustujemy :] :wink: :drunk: zaczepisty emot tylko brakuje jeszcze jakiegos haftujacego :lol:
Avatar użytkownika
roddman
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 26 wrz 2003, 13:56
Lokalizacja: 52.19' N 21.08' E

Postprzez Falbor » poniedziałek, 14 mar 2005, 23:04

Rymek_Hunter napisał(a):Mi mojej klasy też będzie brakowało :cry: ale wiem że jak się spotkamy gdy będą jakieś święta czy wolne to będzie chodzili pić :) już postanowione :P


proponuje 11 czerwca... :twisted: :twisted: :twisted:
mi bedzie brakowac klasy, osob z innych klas z ktorymi sie jakos zżylem i innych ludzi z kg... :( :cry: :placze: najwazniejsze zeby moja :serce: byla zawsze ze mna i wszystko bedzie cudownie :jupi:
:prosze: pani Beata K. miala jednak racje z tym pomnikiem... mam ochote Jej taki postawic przed szkola... bo tych lekcji niemca nie zapomne do konca zycia :)
Rymek... budujemy? :twisted:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 14 mar 2005, 23:07 przez Falbor, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 23:06

Falbor napisał(a):
Rymek_Hunter napisał(a):Mi mojej klasy też będzie brakowało :cry: ale wiem że jak się spotkamy gdy będą jakieś święta czy wolne to będzie chodzili pić :) już postanowione :P


proponuje 11 czerwca... :twisted: :twisted: :twisted:
mi bedzie brakowac klasy, osob z innych klas z ktorymi sie jakos zżylem i innych ludzi z kg... :( :cry: :placze:
:prosze: pani Beata K. miala jednak racje z tym pomnikiem... mam ochote Jej taki postawic przed szkola... bo tych lekcji niemca nie zapomne do konca zycia :)
Rymek... budujemy? :twisted:


Bob budowniczy....to juz bedziesz mial praktyke w 'budownictwie' (robotow) lool
a z czego??z piasku?? czy z tej twojej modeliny??? :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Falbor » poniedziałek, 14 mar 2005, 23:11

to bedzie 'pomnik trwalszy niz ze spiżu'... ale jak juz skoncze np. budownictwo to Tobie wziose jeszcze lepszy... jakiego swiat nie widzial :) :zakochany: :serce:

btw. nie mam modeliny :P
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 14 mar 2005, 23:15

Falbor napisał(a):
proponuje 11 czerwca... :twisted: :twisted: :twisted:
mi bedzie brakowac klasy, osob z innych klas z ktorymi sie jakos zżylem i innych ludzi z kg... :( :cry: :placze: najwazniejsze zeby moja :serce: byla zawsze ze mna i wszystko bedzie cudownie :jupi:
:prosze: pani Beata K. miala jednak racje z tym pomnikiem... mam ochote Jej taki postawic przed szkola... bo tych lekcji niemca nie zapomne do konca zycia :)
Rymek... budujemy? :twisted:


Tia budujemy :] "podaj cegłe" hehe potem przyjdą nasze dzieci i nie będą się do nas przyznawać hehe
Pisar ciesze się że czekasz na mnie :? heheh Mój Ty Miśku :* :* :* (żart nie brać mnie za pedała) :doh: :doh: :doh: :hyhy: :hyhy:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » wtorek, 15 mar 2005, 07:07

Rymek, to Ty...? Ja nie wiedziałem :wow:
:lol::lol::lol::lol::lol:
Dzisiaj do szkoły na 7 lekcji, nie lubię tego, ale kto lubi? :P

[ Dodano: 2005-03-15, 14:22 ]
Było tylko 5 lekcji, ponieważ nasz kochany prof. Kieś zaniemógł i nie zjawił się na niemieckim :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » wtorek, 15 mar 2005, 14:48

znowu to samo ;/ .... 4 godziny siedzenia w szkole i żadnej normalnej lekcji ;/ ;/ ... klasa maturalna :maruda:

nie to żebym się jakoś zbytnio martwiła :roll: .... w końcu między tymi nudami są jeszcze przerwy :D :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Peny » wtorek, 15 mar 2005, 15:23

Obawiam sie ze jutro do szkoly nie dotre... :roll: ze wzgledu na te wszystkie zastepstwa...
uwielbiam to :zakochany: :P
A panu Markowi zycze powrotu do zdrowia, bo on to choruje i choruje i wyzdrowiec jakos nie moze... :shock: ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olga » wtorek, 15 mar 2005, 15:27

Peny napisał(a):A panu Markowi zycze powrotu do zdrowia, bo on to choruje i choruje i wyzdrowiec jakos nie moze... :shock: ;)


czy to oznacza że pan K. nie zaszczyci nas jutro swoją obecnością w szkole?? :( ..... :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » wtorek, 15 mar 2005, 19:26

Olga napisał(a):
Peny napisał(a):A panu Markowi zycze powrotu do zdrowia, bo on to choruje i choruje i wyzdrowiec jakos nie moze... :shock: ;)


czy to oznacza że pan K. nie zaszczyci nas jutro swoją obecnością w szkole?? :( ..... :P



pan Marek nie zaszczyci nas swoją osobą...
i ja też nikogo nie zaszczyce swoja osoba jutro... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » środa, 16 mar 2005, 07:51

Wczoraj dowiedziałem się, że jeśli nie chcę sprzedawać piwa nad morzem to muszę ostro wziąć się do pracy. Trzeba odrobić parę zaległych prac domowych z polskiego :zamknieteoczy: Ponadto nasza kochana pani Madzia G. obiecała mi, że od maja zacznie przygotowywać mnie do wszelkich olimpiad 'humanistycznych', co wiąże się również z pewną ilością pracy podczas wakacji... Wszystko po to, żeby nie zmarnował... hm... swojego potencjału intelektualnego... heh... fajnie 8)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości