studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

studenci!!!! co tam u was?

Postprzez Agnes » niedziela, 13 mar 2005, 12:18

nom wiec moze reaktywacja tego tematu....studenci z Kołobrzegu , nom i ci co dojezdzaja :P co tam u was? jakies zaliczenia , prace? ogolnie jak sie podoba itp :]

studia to piekna sprawa :drunk:

u mnie hmm,. wlasnie przyjechalam na weekend odwiedzic rodzinke,. na uczelni jak narazie luz, wkoncu juz po sesji :brawo: :jupi:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez M@dF » niedziela, 13 mar 2005, 14:51

Jest super. Czwarty rok to fajna sprawa, szczegolnie gdy sie jest na urlopie dziekanskim :D
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez Agnes » niedziela, 13 mar 2005, 14:59

no tak student niepraktykujacy...to dopiero zycie :wink:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » niedziela, 13 mar 2005, 15:02

Agnes, nie przypominaj mi slowa "praca", bo wisi to nade mna juz od jakiegos czasu :? :? :?
otoz mam 2, w porywach 3 weekendy na napisanie pracy rocznej, gdzie stan aktualny - jak dotad stron 0 :lol:
ale wciaz jestem dobrej mysli :zdziwko: - ahh te zludzenia i nieustajaca sklonnosc do oszukiwania samej siebie :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kazió » niedziela, 13 mar 2005, 16:45

znowu chca mnie z Dsu wywalic, o co chodzi tym ludziom... :shock:

pieprzyc studia, ide na ryby
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Kalynka » niedziela, 13 mar 2005, 18:30

Chcialam sie dowiedziec czy mamy na forum moze jakichs studentow z Torunia/Wroclawia/Warszawy? :o Ktorzy mogliby byc zrodlem informacji dla mnie w pewnych formalnych kwestiach dotyczacych uczelni..

Bede weri dzwieczna. :wink:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Agnes » niedziela, 13 mar 2005, 19:11

yen widze ze znow sie oszukujesz. przypominaja mi sie czasy matury :P

wciaz pusto w glowie a dni mijaja :lol:

ale spoko bedzie dobrze...a tymczasem po sesji czas sie napic studenci :beer:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez black-_-heart » niedziela, 13 mar 2005, 19:15

Spędziłem sylwka z ziąąąmami ze Szczecina w ich Akademiku... [beeep] nie moge się już doczekać aż pójde na te jeb[eeep] studia :- DD
black-_-heart
 

Postprzez tomek » niedziela, 13 mar 2005, 19:38

heh prawie 4 miechy nie byłem w Kołobrzegu 1 sesja już minęła, mam tydzień wolnego nareszcie zobacze znajomych :lol:
Avatar użytkownika
tomek
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:18
Lokalizacja: Ze Szmulek

Postprzez yennefer » niedziela, 13 mar 2005, 21:30

Agnes napisał(a):yen widze ze znow sie oszukujesz. przypominaja mi sie czasy matury :P

wciaz pusto w glowie a dni mijaja :lol:

ale spoko bedzie dobrze...a tymczasem po sesji czas sie napic studenci :beer:


oj tak tak, tylko teraz to jeszcze bardziej nasilone - na studiach wlaczyl mi sie mega len :lol: :lol:
a teraz znow swieta sie zblizaja wiec przydaloby sie kolejne oblewanie sesji :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Agnes » niedziela, 13 mar 2005, 22:40

yennefer napisał(a):
Agnes napisał(a):yen widze ze znow sie oszukujesz. przypominaja mi sie czasy matury :P

wciaz pusto w glowie a dni mijaja :lol:

ale spoko bedzie dobrze...a tymczasem po sesji czas sie napic studenci :beer:


oj tak tak, tylko teraz to jeszcze bardziej nasilone - na studiach wlaczyl mi sie mega len :lol: :lol:
a teraz znow swieta sie zblizaja wiec przydaloby sie kolejne oblewanie sesji :lol:


taaaa zlocik sie szykuje siostro ...i to moze akurat w rocznice naszego pierwszego razu :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » piątek, 18 mar 2005, 20:21

Agnes napisał(a):
yennefer napisał(a):
Agnes napisał(a):yen widze ze znow sie oszukujesz. przypominaja mi sie czasy matury :P

wciaz pusto w glowie a dni mijaja :lol:

ale spoko bedzie dobrze...a tymczasem po sesji czas sie napic studenci :beer:


oj tak tak, tylko teraz to jeszcze bardziej nasilone - na studiach wlaczyl mi sie mega len :lol: :lol:
a teraz znow swieta sie zblizaja wiec przydaloby sie kolejne oblewanie sesji :lol:


taaaa zlocik sie szykuje siostro ...i to moze akurat w rocznice naszego pierwszego razu :lol: :lol: :lol:


Cze a o mnie to zapomniałyscie???!! ;)
jaki zlocik?? jak studencki to jestem za a nawet bardzo za!! :lol:
u mnie nuda jak narazie sie lenimy ale czuje ze od kwietnia to tak fajnie nie bedzie...niestety!
pozdro dla zawsze pamietajacego Neel'a!!! ( ale wazelina!! :lol: ;) )
ps Yenn odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » piątek, 18 mar 2005, 20:57

Nemo napisał(a):
Agnes napisał(a):
yennefer napisał(a):
Agnes napisał(a): Cze a o mnie to zapomniałyscie???!! ;)
jaki zlocik?? jak studencki to jestem za a nawet bardzo za!! :lol:
u mnie nuda jak narazie sie lenimy ale czuje ze od kwietnia to tak fajnie nie bedzie...niestety!
pozdro dla zawsze pamietajacego Neel'a!!! ( ale wazelina!! :lol: ;) )
ps Yenn odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


heheh ja wiedzialam, ze ciebie to nie trzeba namawiac :lol:
poszukaj tematu o zlocie (lany poniedzialek - to juz chyba stanie sie tradycja :wink: )
a ja zabieram sie za pisanie pracy rocznej...zabieram, zabieram i jakos zabrac sie nie moge :mlotek: :placze:

(dostalas PW??)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości