Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!!![]()
żyć nie umierać!!
Przykro mi, że zepsuję Ci nastrój
Co za radość!! Nie mam matury!!
:lol::lol:Morland napisał(a):Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!!![]()
żyć nie umierać!!
Przykro mi, że zepsuję Ci nastrój![]()
Co za radość!! Nie mam matury!!
:lol::lol:

MeYa napisał(a):Morland napisał(a):Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!!![]()
żyć nie umierać!!
Przykro mi, że zepsuję Ci nastrój![]()
Co za radość!! Nie mam matury!!
:lol::lol:
ale ja tu wroce za dwa lata i bede krzyczec "mam to juz za soba, co za radosc"
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
! nawet świadomość, że ktoś już jest dawno po maturkach! żyje teraźniejszością i cieszę się z tego co jest teraz!! jak pomyślę, że niektóre osoby będą siedzieć do 16.30 .... biedactwa!!

MeYa napisał(a):Morland napisał(a):Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!!![]()
żyć nie umierać!!
Przykro mi, że zepsuję Ci nastrój![]()
Co za radość!! Nie mam matury!!
:lol::lol:
ale ja tu wroce za dwa lata i bede krzyczec "mam to juz za soba, co za radosc"
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Morland napisał(a):Nie będziesz aż tak wredna... nie wierzę...![]()
![]()
![]()
jak to nie??

agentWomen napisał(a):Ja chcę do szkoły![]()
mam już tego domu dość
jutro do lekarza podejżenie anginy w wyniku komplikacji po przeziębieniu
Falbor napisał(a):yhh czemu nasz mat-fiz ma w poniedzialki 8 lekcjii do tego zadnych okienek
![]()
![]()
![]()
nie to co niektore klasy...

MeYa napisał(a):a ja chce do domu![]()
mam juz tej szkoly dosc
pfffff dzisiaj na 7 godzin.....dajcie spokoj to herezja

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości