1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Morland » sobota, 12 mar 2005, 14:30

Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!! :jupi: !! żyć nie umierać!!

Przykro mi, że zepsuję Ci nastrój :twisted: :P Co za radość!! Nie mam matury!! :lol::lol::lol:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez MeYa » sobota, 12 mar 2005, 14:35

Morland napisał(a):
Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!! :jupi: !! żyć nie umierać!!

Przykro mi, że zepsuję Ci nastrój :twisted: :P Co za radość!! Nie mam matury!! :lol::lol::lol:

ale ja tu wroce za dwa lata i bede krzyczec "mam to juz za soba, co za radosc" :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » sobota, 12 mar 2005, 14:43

MeYa napisał(a):
Morland napisał(a):
Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!! :jupi: !! żyć nie umierać!!

Przykro mi, że zepsuję Ci nastrój :twisted: :P Co za radość!! Nie mam matury!! :lol::lol::lol:

ale ja tu wroce za dwa lata i bede krzyczec "mam to juz za soba, co za radosc" :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nic mi nastroju nie popsuje :D ! nawet świadomość, że ktoś już jest dawno po maturkach! żyje teraźniejszością i cieszę się z tego co jest teraz!! jak pomyślę, że niektóre osoby będą siedzieć do 16.30 .... biedactwa!! :P

p.s. poza tym zawsze marzyłam o zdawaniu matury i nie mogłam się jej doczekać!! :lol: :smiech: :wink:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 12 mar 2005, 14:55

ja wiem że mam o 13:30 z angola i o 14 z polaka ale kiedy to sam nie wiem :/ musze poczytać :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » sobota, 12 mar 2005, 15:06

MeYa napisał(a):
Morland napisał(a):
Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!! :jupi: !! żyć nie umierać!!

Przykro mi, że zepsuję Ci nastrój :twisted: :P Co za radość!! Nie mam matury!! :lol::lol::lol:

ale ja tu wroce za dwa lata i bede krzyczec "mam to juz za soba, co za radosc" :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie będziesz aż tak wredna... nie wierzę... :cry: :P :P :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez MeYa » sobota, 12 mar 2005, 16:28

Morland napisał(a):Nie będziesz aż tak wredna... nie wierzę... :cry: :P :P :P


nie bede?? hyhyhyhy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: jak to nie?? :twisted:
nie martw sie matura to fajna rzecz :)
yhh tylko dlaczego ja musze ja zdawac przez miesiac????
jak zaczne 18.IV o 12:50 tak skoncze 19.V ok 14:00
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 14 mar 2005, 00:22

Ja chcę do szkoły :cry:
mam już tego domu dość
jutro do lekarza podejżenie anginy w wyniku komplikacji po przeziębieniu :cry:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 00:27

agentWomen napisał(a):Ja chcę do szkoły :cry:
mam już tego domu dość
jutro do lekarza podejżenie anginy w wyniku komplikacji po przeziębieniu :cry:


a ja chce do domu :cry:
mam juz tej szkoly dosc
pfffff dzisiaj na 7 godzin.....dajcie spokoj to herezja
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Falbor » poniedziałek, 14 mar 2005, 00:27

yhh czemu nasz mat-fiz ma w poniedzialki 8 lekcji :shock: i do tego zadnych okienek :( :( :( :help: nie to co niektore klasy... :]
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 00:28

Falbor napisał(a):yhh czemu nasz mat-fiz ma w poniedzialki 8 lekcji :shock: i do tego zadnych okienek :( :( :( :help: nie to co niektore klasy... :]


dlatego ze niektore klasy potrzebuja wiecej godzin zeby zrozumiec inne mniej :P
stad sie biora okienka :lol: :lol: :lol:
ale przeciez ty dobrze o tym wiesz :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 14 mar 2005, 00:29

MeYa napisał(a):a ja chce do domu :cry:
mam juz tej szkoly dosc
pfffff dzisiaj na 7 godzin.....dajcie spokoj to herezja


Ja chce po prostu do ludzi :cry:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 14 mar 2005, 08:46

a ja mam teraz informe i już się nudzę ;)
Agentko - szybkiego powrotu do zdrowia
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 14 mar 2005, 10:28

Dzięki :wink:
Ja zaraz śmigam do lekarza ;/
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Olga » poniedziałek, 14 mar 2005, 12:18

tylko 32 dni do końca roku szkolnego .... i koniec przygody z Kopernikiem ! :( ja nie chcę :cry: ..... why?? why?? why?? :placze:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 14 mar 2005, 13:47

Jutro idę do szkoły :D

Olga wszystkiego najlepszego :wink:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości