Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 10 paź 2005, 08:28

I się pośmiać :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez keeper » poniedziałek, 10 paź 2005, 19:06

Straż nocna, czyli Rosjanie znów zrobili, to na co mieli ochotę, zabawili się konwencją i techniką i..całkiem dobrze im to wyszło. To nie jest rosyjska odpowiedź na imperialistycznego Matrixa, oo co to, to nie.. Takiego oryginału już dawno na naszych ekranach nie było i, co najwazniejsze, ruszyło mnie by odświeżyc moje znajomości z literaturą naszych wschodnich sąsiadów. Film na podstawie książki Siergieja Łukianienki, to historia walki dobra ze złem, niby taki banał z Placem Czerwonym w tle i może nawet nie jest to o tyle walka, co zawieszenie broni. Źli kontrolują Dobrych, Dobrzy- Złych. Ma być sprawiedliwie i wszysycy mają prikaz czekania na "Tego Wielkiego". Zanim on jednak nadejdzie, reżyser filmu Timur Bekmambetov, zabiera nas na ulice wspólczesnej Moskwy, żeby pokazac nam jak to straz nocna rozprawia się z wiedźmami i wampirami, klątwami i ogólnym bajzlem, o którym nawet nie mamy pojęcia, że istnieje. A dowiemy się, że istnieje, dopiero w momencie, kiedy ktoś dostanie na nas licencję...Ot taki zaskakująco dobry performensik, który dobrze się oglada, słucha i czeka na część drugą... :D

A zanim ona powstanie, Independent Prodakszyn nakręci własną wersję :"Straż Miejska", może skromniejsze efekty specjalne, ale bajzel ten sam 8)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » wtorek, 11 paź 2005, 19:55

WZT napisał(a):Ostatnio widzialem Symertie....
Pamietacie moze stare powiedzenie " Jesli wejdziesz miedzy wrony to kracz jak one"... Pewien wielki czlowiek w swej piosence spiewal jeszcze tak :"A co sie stoba stanie jesli wrony tylkk przemocy nauczone?"
Za wiele i tak niema co otym filmie pisac bo i tak pewnie go widzieliscie albo onim czytaliscie... wiec poco wozic drewno do lasu?

troche cytat ci sie pomylil :P inaczej to szlo
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mariol » czwartek, 13 paź 2005, 21:42

WIMBLEDON
takiiii... naaawet fajny...
Mariol
 

Postprzez kulA » piątek, 14 paź 2005, 00:17

Starsky & Hutch

totalna kicha, film beznadziejny, ani razu sie nie usmiechnalem a niby komedia
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Ged » piątek, 14 paź 2005, 17:31

Ged napisał(a):Polecam- Layer Cake


skądinąd ciekawostka- odtwórca głównej roli we wspomnianym przeze mnie filmie został nowym Jamesem Bondem.

Nie mi oceniac na ile przyczyniła sie do tego kreacja w Layer Cake, niemniej warto sobie fakt odnotować.

więcej info
Ged
 

Postprzez Olcia » piątek, 14 paź 2005, 21:12

Dziewczyna z sąsiedztwa - taka nawet do obejrzenia, ale nic fantastycznego.. :?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 14 paź 2005, 23:18

Straż nocna - polecam gorąco, zwłaszcza, że jest to pierwsza część trylogii... :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości