Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez james » wtorek, 10 lip 2007, 22:03

"Pręgi" - film zrobil na mnie duze wrazenie!!nawet zebrowski ktorego granie zbytnio mi nie podchodzi dal z siebie wszystko.polecam :]

p.s agnieszka grochowiak :prosze: :serce: [smilie=lovers.gif]
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez yennefer » środa, 11 lip 2007, 22:08

ostatnio trochę się tego nazbierało ;)
Maria Antonina - podobał mi sie, ale jednak pozostaje pewien niedosyt... echo rewolucji jest bardzo, bardzo nikłe... wydaje mi sie, że gdyby rozwinięto ten watek, film mógłby sporo zyskać na tym...
scenariusz skupiony jest raczej na problemach alkowy młodej pary - Marii Antoniny i Ludwika XVI, ale za to ich perypetie związane ze skonsumowaniem małżeństwa ukazane są w bardzo zabawny sposób :lol:
poza tym ciekawie oddane życie dworu - piękne stroje, romanse, bujne życie towarzyskie, uczty i tym podobne ;)

Córka prezydenta - niby typowa komedia romantyczna, ale bardzo dobrze się bawiłam oglądając historię lekko szurniętej Anny, która chce wreszcie wyzwolić się z ograniczającego ją otoczenia Białego Domu i zaznać prawdziwego życia... dlatego ucieka z domu (choć z tą ucieczką to nieco skomplikowana historia :P) i wybiera się w podróż po Europie z dopiero co poznanym nieznajomym chłopakiem (w tej roli nieźle wypadł Matthew Goode :roll: ;))
Zakończenie - jak to w tego typu filmach - przewidywalne, ale ta komedia wyjątkowo mnie urzekła ;) :super:

podobnie jak Coyote Ugly - od dawna chciałam go obejrzeć, a tu sie okazuje, że ja już go miałam od ładnych paru miesięcy i dopiero wczoraj to odkryłam zupełnie przypadkowo :doh: :lol:
Baaaardzo mi sie podobał :D faceci pewnie też nieźle sie bawią przy tym filmie :twisted: do tego świetna muza, no i Piper Perabo w roli głównej :) pewnie jeszcze nie raz do niego powrócę ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » czwartek, 12 lip 2007, 13:56

Volver, film rozkręca się powoli, ale potem robi sie coraz ciekawiej, mnożą się tajemnice, na jaw wychodzą sekrety z przeszłości, a Penelope Cruz świetnie sobie radzi w roli sprytnej i zadziornej Raimundy, polecam, fajna pozycja na wieczór przy winku i starych opowieściach ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez FiDo » czwartek, 12 lip 2007, 19:41

Catch Me If You Can - najs
Borat - srednio na jeza
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Uri » piątek, 13 lip 2007, 15:12

yennefer napisał(a):Volver, film rozkręca się powoli, ale potem robi sie coraz ciekawiej, mnożą się tajemnice, na jaw wychodzą sekrety z przeszłości, a Penelope Cruz świetnie sobie radzi w roli sprytnej i zadziornej Raimundy, polecam, fajna pozycja na wieczór przy winku i starych opowieściach ;)


słyszałem co nieco o krojeniu papryki w tym filmie...

FiDo napisał(a):Catch Me If You Can - najs


/agree. bardzo ciekawy film :-)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cushu » piątek, 13 lip 2007, 15:35

Miasto Boga - powróciłem do korzeni.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Suzy » poniedziałek, 16 lip 2007, 14:58

Szklana Pulapka 4

...w końcu obejrzałam jakąś sensację, to postanowiłam się wypowiedzieć :lol:

...przyznam, że strasznie irytują mnie filmy w których każdy strzela na oślep a trafiani są tylko "Ci źli" a od pierwszych paru minut wiadomo, że dobro wygra ze złem a główny bohater ledwie trzymający się na nogach zatriumfuje...

do kina więc pewnie bym nie poszła, bo szkoda by mi było pieniędzy na gapienie się w niewygodnym fotelu z podkurczonymi nogami na sceny w których helikopter zestrzeliwuje się samochodem "bo zabrakło amunicji" ale na seans pod kocykiem ... może być...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez cushu » poniedziałek, 16 lip 2007, 19:33

Szklana Pułapka 4 - fotele w kinie wygodne, klimatyzacja spełniała swoje zadanie, więc zostałem do końca.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Suzy » poniedziałek, 16 lip 2007, 20:24

cushu napisał(a):Szklana Pułapka 4 - fotele w kinie wygodne, klimatyzacja spełniała swoje zadanie, więc zostałem do końca.


wychodzi na to, że mam ślicznie długie nogi jak modelka skoro tylko mi przeszkadzają siedzenia :oops: :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Joey » poniedziałek, 16 lip 2007, 21:26

Suzy napisał(a):
cushu napisał(a):Szklana Pułapka 4 - fotele w kinie wygodne, klimatyzacja spełniała swoje zadanie, więc zostałem do końca.


wychodzi na to, że mam ślicznie długie nogi jak modelka skoro tylko mi przeszkadzają siedzenia :oops: :wink:

Na przyszłość wybieraj pierwszy rząd, nikt nie będzie zasłaniał.
Joey
 

Postprzez cushu » wtorek, 17 lip 2007, 08:39

Suzy napisał(a):
cushu napisał(a):Szklana Pułapka 4 - fotele w kinie wygodne, klimatyzacja spełniała swoje zadanie, więc zostałem do końca.


wychodzi na to, że mam ślicznie długie nogi jak modelka skoro tylko mi przeszkadzają siedzenia :oops: :wink:

Powiedziałbym raczej w takim wypadku, że to modelki mają ślicznie długie nogi tak jak ty :wink: :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Suzy » wtorek, 17 lip 2007, 09:15

cushu napisał(a):
Suzy napisał(a):
cushu napisał(a):Szklana Pułapka 4 - fotele w kinie wygodne, klimatyzacja spełniała swoje zadanie, więc zostałem do końca.


wychodzi na to, że mam ślicznie długie nogi jak modelka skoro tylko mi przeszkadzają siedzenia :oops: :wink:

Powiedziałbym raczej w takim wypadku, że to modelki mają ślicznie długie nogi tak jak ty :wink: :lol:


jak zawsze uroczy dyplomata :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Mafi » wtorek, 17 lip 2007, 20:42

Szklana Pułapka 4. Fajny, z humorem... Oczywiście przesadzony jak każdy film akcji, ale oglądało się fajnie.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » piątek, 20 lip 2007, 21:09

Jump In!

To co on wyrabiaja na skakankach to jest mistrzostwo swiata, do tego przyjemna muzyka

Polecam dla samych trikow na skakankach


Obrazek
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mist » niedziela, 22 lip 2007, 08:57

Mr Brooks - nie przepadam za Kevinem Costnerem, ale skuszony dobrymi recenzjami zabralem się za ten film i.. pozytywna niespodzianka! Ciekawa fabula, co w "sensacjach" zdarza się nieczęsto, mroczny klimat przez cały film.. zdecydowanie warto!

Grindhouse vol 1/Death Proof - Tarrantiono w najlepszym wydaniu! To, co na ekranie bawi bardziej formą niż treścią, nie ma tu slapstickowych gagów ale można - i trzeba! - uśmiechać się pod nosem do tego, jak twórca filmu bawi się razem z nami. Przezabawne jest też obserwowanie reakcji widzów w multipleksie, którzy wiercą się nerwowo, niektórzy opuszczają salę - ot, kultura masowa: idziemy do kina w sobotni wieczór zjeść popcorn i posiedzieć na "komedii" :twisted:

Gang dzikich wieprzy - zasnąłem na tym w kinie, tak konkretnie - na jakieś pół godziny, ale zmęczony byłem :]
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości