widac, każdy ma chwile, gdy znow chce poczuć sie malym dzieckiem
A sam film - bedzie rewelacja dla osoby, ktora zaczytywala sie w ksiazce, (choc kolezance - nieznajacej ksiazki - tez bardzo sie podobal),
wzruszajaca opowiesc o basniowej krainie pelnej magii, w ktorej dobro walczy ze zlem... goraco polecam, zwlaszcza tym, ktorzy byli i nadal sa milosnikami dziela C.S.Lewisa oraz tym, ktorzy lubia czasem przeniesc sie w swiat fantazji
poza tym ciekawa, bardzo sugestywna kreacja Białej Czarownicy i efekty specjalne (choc czasem nieco naciagane).

- cały film nie wiedziałam o co chodzi i jak się zakończy ... ale żeby czuć to samo widząc już literki końcowe to lekka przesada ...
... myślę dalej ... może coś wymyślę ... 
całe szczęści na tym forum są nie tylko osoby które lubią się wywyższać ale i takie z którymi można zwyczajnie porozmawiać o filmie i ich odczuciach i zderzyć swoje wyobrażenie z wizją innych - i to jest najfajniejsze


:jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi: