Kadra na MŚ

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez Flo » wtorek, 16 maja 2006, 10:29

qrczak napisał(a):
Flo napisał(a):Krzynowek tez nie gra a jedzie. To nie jest konsekwencja. Gdyby byl to poejchaloby tylko polskie podworko :lol:


Krzynówek gra więcej niż Mila i Kosowski, w wielu meczach zaliczył chociażby jakiś ogon. Poza tym on nawet nie grający jest w lepszej formie niż mistrz padu Mila, czy mistrz grzebienia i narzekania na trenerów Kosowski.


to prawda, ale pisze o konsekwencji, wcale nie gra lub malo to wypad.

Ja wiem ze kadra bez Krzynia i Szymka to podworkowa banda.

W sumie to dobrze ze Janas zszkokowal wszystko wiedzacych dziennikarzy. Najbardziejm im glupio bylo, bo juz dawno ustawili Janasowi powolania, kto gdzie zagra i ktore miejsce zajmiemy :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hnitek » wtorek, 16 maja 2006, 11:18

W sumie to wszyscy tak narzekamy, a MŚ jeszcze się nie zaczeły. Janas zrobił to co uważał za najsłuszniejsze i nikt na to nie poradzi. Miejmy tylko nadzieje, że zawdonicy tacy jak Mila, Giza , Dudka czy Brożek jadą tylko po to aby się przejechać :lol: Choć może się też zdarzyć sytuacja podobna do tej w Korei gdy 'wyjadacze' przegrali pierwsze dwa mecze a z USA zagrał odmłodzony skład i wszyscy wiemy jak to się skończyło :wink:
Już troche ochłonęłem po tej decyzji, ale nadal nie moge uwierzyć w to, że Franek nie jedzie. Trener Smuda powiedział o Frankowskim "ja to bym go nawet z gipsem wziął". Postąpił bym tak samo ;]
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez quad » wtorek, 16 maja 2006, 12:21

Panie trener daj pan spokoj z takim skladem. Ja nie wiem jak ich wybierali? Losowanie jakies czy cu?
Dudek jeszcze tak naprawde wiosny nie czyni, bo ma (jak na naszych kadrowiczy przystalo) bardzo nierowna (a moze nawet losowa) forme.
Pomoc tez jeszcze sie da przebolec, ale kurcze atak to jakas porazka jest.
Ja rozumie ze taka gwiazda polskiej pilki, nasz Ronaldinho, Rasiak sie popisal w ostatnim meczu no ale ludzie to byly Wyspy Owcze, zespol na poziomie Izraela nie pozwolilby mu na takie akcje i zeby go zaraz do reprezentacji, Pinokia jednego, brac?
Ze Franek nie jedzie to poracha^2, przeca to jedyny chyba nasz co wskoczy tam gdzie ma byc i strzeli bramke, to sie chyba talent nazywa. Ja rozumiem ze on formy nie ma albo go Trenejro nie lubi ale zeby go za to nie brac?
Mlodzi gniewni to co maja byc? Takie dzokery, czy inne czarne konie? Ludzie to mistrzostwa i tutaj sie nie stawia na przypadek czy inne rzuty kostkami ;)

Obecny sklad gwarantuje nam niespodzianke totalna, tak jak powiedzil Flo, do tej pory wiedzielismy +- co sie stanie a teraz mamy pewnosc ze nie wiemy nic, ale ja tam bym na cuda nie liczyl, zostanie nam jak co mistrzostwa "przypominijmy sobie ten cudowny mecz na Wembley".
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Flo » wtorek, 16 maja 2006, 12:26

no musial jechac wysoki napastnik, wiec albo Rasiak albo slabiutki Sosin. Wiec o co chodzi? Ciezko jest, nie ma klasowych wysokich napastnikow w Polsce.
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » wtorek, 16 maja 2006, 15:59

no to teraz typowanie 1 jedenastki:
Artur Boruc

Mariusz Jop
Jacek Bak
Marcin Baszczynski
Dariusz Dudka

Euzebiusz Smolarek
Kamil Kosowski
Miroslaw Szymkowiak
Jacek Krzynowek

Maciej Żurawski
Grzegorz Rasiak


reszta grzeje lawe
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 16 maja 2006, 16:17

Artur Boruc

Mariusz Jop
Jacek Bak
Marcin Baszczynski
Michal Zewlakow

Euzebiusz Smolarek
Radoslaw Sobolewski
Miroslaw Szymkowiak
Jacek Krzynowek

Maciej Żurawski
Grzegorz Rasiak


Musi byc 2 na srodku zatem Sobol z Szymkiem bankowo graja.

Ciekawe co z Lewandowskim, bo moze wskoczyc za kogos
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » wtorek, 16 maja 2006, 16:46

Olisadebe to symulant niegodny polskiego obywatelstwa. Prawda byl dobry, byl uwielbiany ale chlopak zaczal krecic, symulowac, tragicznie grac i juz go nie ma
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » wtorek, 16 maja 2006, 17:16

1 jedenastka: Boruc - Baszczyński, Jop, Bąk, Żewłakow - Smolarek, Sobolewski, Szymkowiak, Krzynówek - Rasiak, Żurawski

nie zgodzę się, co do Dudka, bo jego forma z tym co gra teraz Frankowski jest nieporównywalna

nie wiem tylko dotąd co robi Mila w kadrze (jeszcze sobie mazgaj ubzdura, że będzie gwiazdą, i tylko się załamie, bo za upadki to nikt laurów nie daje).
Zastanówmy się. Dublerem Krzynówka jest Kosowski, który raczej nie jedzie jako prawoskrzydłowy, bo na prawą stronę jest Gorawski i od biedy Jeleń (nie mówiąc o Smolarku, bo to pewniak - kolejny zresztą, którego Janas miał nie lubić). Giza to chyba zmiennik Szymkowiaka (odpukać w niemalowane). Zatem Mila to jest piąte koło u wozu. Żal mi tego chłopaka. :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » wtorek, 16 maja 2006, 20:05

czyli Giza jedzie po to, jakby ten Mila faktycznie się przewracał

jak tak dzisiaj pisałem historię, to pomyślałem sobie, że Rasiak zastał Polskę murowaną, a zostawi...
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 16 maja 2006, 20:16

Roman napisał(a):czyli Giza jedzie po to, jakby ten Mila faktycznie się przewracał

jak tak dzisiaj pisałem historię, to pomyślałem sobie, że Rasiak zastał Polskę murowaną, a zostawi...


Giza jest zmiennikiem Szymka albo Sobola. Wiec spokojnie bo jeszcze jest Radomski i Lewandowski od biedyu jak defensywny pomocnik
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » wtorek, 16 maja 2006, 20:29

Flo napisał(a):Artur Boruc

Mariusz Jop
Jacek Bak
Marcin Baszczynski
Michal Zewlakow

Euzebiusz Smolarek
Radoslaw Sobolewski
Miroslaw Szymkowiak
Jacek Krzynowek

Maciej Żurawski
Grzegorz Rasiak


Musi byc 2 na srodku zatem Sobol z Szymkiem bankowo graja.

Ciekawe co z Lewandowskim, bo moze wskoczyc za kogos


wcale nie musi
smolarek moze zagrac jako wysuniety ofensywny pomocnik lub trzeci napastnik
lewa pomoc krzynowek , prawa kosowski , rozgrywa szymkowiak
lewa i prawa zmienia strone
gralismy juz w podobnym ustawieniu
dudka w obronie - janas mu poswiecil duzo uuwagi pewnie nie bez powodu
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 16 maja 2006, 20:48

trzeci napastnik? :lol: Sorry Zeman ale my tam nie jedziemy atakowac :lol: Naprawde chcialbym zebymy strzelali bramki ale raczej bedzie to test dla naszej obrony :)

Taki Wanchope z Kostaryki pokaze Polakom jak sie biega po boisku.


Mimo wszystko jestem optymista. Dla mnie moga przegrac z Kostaryka i Ekwadore, byleby NRD dolozyc :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości