studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Uri » poniedziałek, 30 sty 2006, 19:14

właśnie nie byłem dzisiaj na egzaminie i mam [beeep]

lepiej było się chyba nie urodzić, [beeeep] to wszystko
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kazió » wtorek, 31 sty 2006, 01:16

ee... kuzwa chcialem napisac cos oblesnego na swoj temat ale kto wie jacy ludzie to czytaja, a zeby na temat : po czym poznac studenta uniwerku? po odlezynach , tak odpowiedzialo mi google na pytanie po czym poznac studenta .
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kulA » wtorek, 31 sty 2006, 08:00

uklady analogowe (vel. analne) zdane na 3,5 jeszcze mi oralny z tego zostal, dzis egzamin z elektrotechniki, no i po sesji kolos z miernictwa, jak ten marcepan bedzie sie tak zachowywal to znowu mu jacys studenci wpier...
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Chuck_Norris » wtorek, 31 sty 2006, 16:02

mialem dzis kolosa z angielskiego i 3,5 mam w indeksie, z wtryskiwaczy tez mam 3,5 ale to nie byl kolos tylko zalka
Chuck_Norris
 

Postprzez .Y. » wtorek, 31 sty 2006, 19:36

Pojutrze egzamin, a ja zgubilam motywacje. Gdyby mi sie chcialo tak, jak mi sie nie chce, to bym chyba stypendium naukowe dostala. I co to wlasciwie jest epizodyczny jezyk emfatyczny? :cry:
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez yennefer » wtorek, 31 sty 2006, 23:21

ogarnia mnie goraczka przedsesyjna... :twisted:
mimo że do najcięższego egzaminu zostało jeszcze troche czasu, już zaczynam sie bać, bo wiem, że nie wyrobie sie z materiałem i wszystko bedzie zależeć od zestawu pytań (jak zwykle zreszta :lol:), u mnie to już tradycja :P
ale co tam... póki co, nastawiam sie optymistycznie, bedzie co ma być 8) :cigar:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Adit » środa, 1 lut 2006, 10:43

.Y. napisał(a):Pojutrze egzamin, a ja zgubilam motywacje.


Pewnie poszla razem z moja motywacja na piwo..i teraz maja OGROMNEGO KACA !!

Po dzisiejszym poranku, naprawde opadlam z sil.. ze wszystim "pod groke"
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » środa, 1 lut 2006, 10:45

Jest pieknie !! :D Zaliczylam sesje!! jestem w domku!! 8) :lol:
Do pelni szczescia brakuje mi juz tylko jakiejs imprezki i znajomych!! :wink: :lol: :beer: :spoko:
Pozdrawiam All!!!! :roll:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Peny » środa, 1 lut 2006, 10:53

pierwszy egzamin w plecy.. f i l o z o f i a. dupa w kratke.. ale drugi termin.. w polowie ferii... ferie, czy to sie tak nazywa? :cry: :?
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Nemo » środa, 1 lut 2006, 11:48

NataliaW napisał(a):
Nemo napisał(a):Jest pieknie !! :D Zaliczylam sesje!! jestem w domku!! 8) :lol:
Do pelni szczescia brakuje mi juz tylko jakiejs imprezki i znajomych!! :wink: :lol: :beer: :spoko:
Pozdrawiam All!!!! :roll:


takiej to dobrze :P niesprawiedliwości :P

ja jeszcze dzis filozofia, w piątek stosunki i w przyszłym tygodniu stylistyka i literatura ale już 80% za mną w tym najgorsza ekonomia wiec i tak nie jest źle :wink:


zaraz tam nie sprawiedlowosc.... :lol: :P
Nie wiem od miedy trwa u Ciebie sesja ale u mnie od 23 01 a i przed nia bylo sporo kół...... i wiele nie przespanych nocy i zbyt wczesnie nastajacych poranków.... :cry: ;/
Ale za to w drugim semestrez bedzie tyle roboty ze mozna juz teraz sie zakopac i nie wychodzic...... ;/
Pozdrawiam zadajacych!!! Trzymajcie sie!!! :oops:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Olga » środa, 1 lut 2006, 13:04

4 luty - dzień prawdy :P
Jestem już z góry nastawiona na to, że obleję egzamin z podstaw prawoznawstwa i ogarnął mnie dziwny spokój. Kuję jak głupia, książka wchodzi do głowy dość łatwo (wbrew pozorom całkiem to wszystko ciekawe), ale cóż z tego skoro egzaminy u prof. M., a raczej ich wyniki są nazywane przez studentów ABSURDALNYMI :? Można mu Dekalog napisać i zaliczyć na 4, albo przelać na papier całą wiedzę książkową i pożeganc się z uczelnią. Ciekawe, na który moment jest humoru trafię .... [smilie=hmmm.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości