Nigdy nie miałem problemów ze spaniem, no chyba wtedy, gdy zajmował mnie jakiś wiekopomny temat i zrywałem się przed świtaniem, żeby dopaść do klawiatury
czyzby przygotowania do jutrzejszej probnej z geografii? jezeli tak to...mamy ten sam problem radze tylko sie cieplo ubrac bo dzis o malo nie zamarzlam przez te 2 godziny na auli
i zeby nie bylo nie na temat....na bezsennosc przestalam cierpiec na poczatku 3 klasy liceum-ciagle brakuje mi czasu na sen