Sędzia Czesław napisał(a):Nie no muszę przyznać, że się zachwyciłem. Ceny normalnie są takie...kołobrzeskie, ale teraz w promocji to się naprawdę opłaca. Elegancka obsługa, wystrojenie i jakość. Osobiście polecam makaron Szef i pizzę Quatro Stagioni, która przekonała mnie do małż
uu... to zaszalałeś dziś z Paulą
a poza tym mi należy się pizza
(wiesz za co) 

nie robiac anty-reklamy dla lokalu
no i jak za 4 pizze, 2 cole, fanta, sprite, woda, piwo i sos do pizzy kwota 63 zlote.... jest naprawde atrakcyjna, bo wszystko bylo super
Ponieważ Wy też nie rozumiecie pewnie, o co mi chodzi, wygląda na to, że będę musiał to wytłumaczyć
Otóż pizza nie miała właściwie smaku, nie czułem żadnych przypraw ani sosu, szynka i pieczarki smakowały, jakby leżały kilka dni na parapecie w prażącym słońcu... Nie było więc źle
Jedyna pretensja, to że pizza i porcje wydają się z dnia na dzień "kurczyć". Pizza normalnie wystawała z talerza-teraz wygląda jak w mini wersji. 