2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Roman » piątek, 7 paź 2005, 13:40

Magnus - a jakie pupy :!: :twisted: (jeśli chodzi ci o ten sam kontekst) :P


MixXxer - to bezguście można często traktować jako ulotkę o zawartości
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MadziUlka » piątek, 7 paź 2005, 13:58

hmmm
no faktycznie jest wiele dziewczyn,
które się kiepsko ubierają..
no ale nic się na to nie poradzi.....
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez obv » piątek, 7 paź 2005, 16:35

rety, niech sie ubieraja jak chcą, co wam to przeszkadza :?
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez filomata » piątek, 7 paź 2005, 16:55

slonkokg napisał(a):To, że to jest szkoła, a nie dyskoteka i pewne zasady i granice obowiązują.

Jeśli chcecie zasady co to ubioru to proszę bardzo, zajrzyjcie do morskiej. Wszyscy mają ładne mundury. Nie wiem w czym problem, narzekacie z braku lepszych zajęć. Poćwiczcie lepiej :wink:
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez McCool » sobota, 8 paź 2005, 00:37

a czort tym panienkom w oko za przeproszeniem :] w ten sposób świadczą same o sobie, a podejrzewam ze i na lekcjach niektorych, bardziej konserwatywnych nauczycieli (czyt. starej daty) takim dziewczynkom sie po łbie dostaje za takie a nie inne ubranko, wiec pewnie po jakims czasie same zrozumieją, że szkoła to nie rewia mody :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez obv » sobota, 8 paź 2005, 11:01

nie wiem co wam to przeszkadza, nikt do was sie nie sadzi ze sie ubieracie tak czy inaczej ;/
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez McCool » sobota, 8 paź 2005, 11:06

ale są pewne kanony... tak jakbys do kosciola na niedzielna msze poszedl ubrany na różowo w spodniczce załaniającej ledwo Twoją bielizne, tak samo do szkoly tez dziewczyny powinny ubierac sie w miare schludnie :] jesli chodzi o to, to kopernik przoduje... tam dziewczyny ubierają sie normalnie :]
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Stavro » sobota, 8 paź 2005, 11:09

McCool napisał(a):ale są pewne kanony... tak jakbys do kosciola na niedzielna msze poszedl ubrany na różowo w spodniczce załaniającej ledwo Twoją bielizne, tak samo do szkoly tez dziewczyny powinny ubierac sie w miare schludnie :] jesli chodzi o to, to kopernik przoduje... tam dziewczyny ubierają sie normalnie :]


haha specjalista od kobiecej mody sie odezwal... :lol:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez obv » sobota, 8 paź 2005, 14:21

nie zadaje sie z nimi, ale co to ma do rzeczy czy je lubie czy nie ;/
jeszcze nie widzialem zeby ktoras z dziewczyn u nas w szkole miala spudniczke ledwo zaslaniajaca bielizne, nie popadajmy w skrajnosci
to jest ich sprawa jak sie ubieraja, a tekst o tym ze to szkola a nie dyskoteka wbil sie wam do glowy bo tak wam mowia nauczyciele
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez obv » sobota, 8 paź 2005, 14:23

MixXxer napisał(a):
obv napisał(a):rety, niech sie ubieraja jak chcą, co wam to przeszkadza :?


A lubisz takie "LOLE" (nie chce nikogo urazic) ktore chodza tak po szkole ubrane??


a przeszkadza ci to ze czlowiek sie ubiera jak mu sie chce ?
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości