Sylwia napisał(a):Gratuluję
Chyba nie dostane akademika. Chyba nie mam gdzie mieszkać...
a byly decyzje juz , nie mozesz nie dostac , chociaz slyszalem ze akademik w sopocie ma byyc zamkniety z powodu remontu, wyluzuj sie
? zaprosilbym Cie do siebie ale taki termin niestety nie istnieje, bede waletowal caly pazdziernik w akademiku znajomych.



....
Na UMK przy telefonach siedzą chyba same sieroty
Kierowniczka oczywiście zapadła sie pod ziemię .... trzymajcie mnie