, jutro się wstanie, jakoś 
piter_Radzikowo napisał(a):Mafi napisał(a):łoooo jesooo... nooo... się zaimprezowało... River![]()
![]()
widzialem widzialem jak Mafi sie pląsała na parkieice...no i dzisiaaj na meczu była a dawno nie widziałem żeby była w naszym sektorze...

Postanowiłyśmy kupić coś mocniejszego, zapalić małą lampkę, nastawić muzyczkę i pić.. gadać.. pić więcej.. gadać mniej sensownie.. pić za dużo.. gadać od rzeczy.. itd.
Nie wiem dokąd nas to zaprowadzi, ale chyba tego potrzebujemy
Żałuję, że rok temu nie pojawiło się wino w odpowiednim momencie... zalałabym głupi strach... Dobrze, że w tą środę zostajemy w domu
Wygadam się pewnie za wszystkie czasy i nikt nie obleje mnie kubłem zimnej wody następnego ranka 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości