Ocelot wzywa 
groszeq napisał(a):Też mnie nie będzieOcelot wzywa
Zlot i tak rozpocznie się ok. 22.00
Miejsce nie jest jeszcze tak do końca ustalone ale pod uwagę brana jest Latarnia Morska. Brak problemu z miejscami a i można się z niej szybko przenieść na plażę jeśli pogoda będzie odpowiednia 
skorp!on napisał(a):Jeśli Latarnia lub River to ja się nie pojawiam.
O ile wogóle ta Latarnia będzie konieczna ... widzę, że pogoda się ładna robi
Chodzi o to, że nie bedzie tam problemu z miejscem i stamtąd można szybko przenieść się plażę lub ewentualnie z plaży do Latarnii jeśli się rozpada czy cuś. Daj spokój ... nie rezygnuj ze spotkania z nami z powodu miejsca 
... pomijam, że przez 3/4 spotkania miałam wrażenie, że jestem kotletem w panierce
Niestety .... nawet wino nie pomogło .... ale i tak cieszę się, że poszłam 
FiDo napisał(a):niech ktos mi powie? dlaczego ja sie bilem tam z cichym na piasku? nie moge sobie tego przypomniec
ale za wami ciężko nadążyć, więc może bylo jeszcze coś innego
w każdym bądź razie było ciekawie i kameralnie 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości