Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez K@sia » sobota, 30 gru 2006, 16:04

W tym roku rezygnuję z bali i jakiś innych wypadów do lokali....

Idę na "domówkę" do kumpeli...ma być około 20 osób więc zapowiada sie fajna impreza....

Muzyka, szampan, wino, i śpiew.... :P czegóż chcieć więcej.... :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez kurczaczek » sobota, 30 gru 2006, 21:04

W domku z mamusią, tatusiem, dziadkiem, narzeczonym, pieskiem, legwankiem i trzema kotkami :twisted:
Zapowiada się mało alkoholowo. :lol: Dlaczego? :|
Po pierwsze koniec anginy i zapalenia ucha. Antybiotyki :roll: a poza tym o 3 w nocy czeka mnie prawdopodobnie podróż do Gdańska :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kamila » sobota, 30 gru 2006, 22:50

patrze do szafy i ... nie mam sie w co ubrać :lol: , ale zapewne pójdę w starych łachach, no moze bluzke taką "okazyjną" założe, świecącą i dekoldem, a co.. raz sobie pozwolę :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » sobota, 30 gru 2006, 23:02

Sylwester z rodzicami i znajomymi, klub z muzyka lat 80-tych co by sobie mama z tata potanczyli :) Kreacje? a dajcie spokoj... wystarczy ,ze w Swieta odstrzelilam sie w sukienke i wszysycy komorkami zdjecia robili, bo nikt by nie uwierzyl :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 30 gru 2006, 23:04

keeper napisał(a):Sylwester z rodzicami i znajomymi, klub z muzyka lat 80-tych co by sobie mama z tata potanczyli :) Kreacje? a dajcie spokoj... wystarczy ,ze w Swieta odstrzelilam sie w sukienke i wszysycy komorkami zdjecia robili, bo nikt by nie uwierzyl :wink:


to ja poprosze odbitki :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » sobota, 30 gru 2006, 23:36

Flo napisał(a):
keeper napisał(a):Sylwester z rodzicami i znajomymi, klub z muzyka lat 80-tych co by sobie mama z tata potanczyli :) Kreacje? a dajcie spokoj... wystarczy ,ze w Swieta odstrzelilam sie w sukienke i wszysycy komorkami zdjecia robili, bo nikt by nie uwierzyl :wink:


to ja poprosze odbitki :twisted:


Flo z komorki?? Nerki mozesz sobie odbic :)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » niedziela, 31 gru 2006, 08:17

Achaja nie jesteś sama mi się też marzy domek.... pilot może niekoniecznie...ale kominek i kocyk taaaak ;) Rok w rok ten sam scenariusz sylwestrowy..... praca, praca, praca...może sie znudzić ;/
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez barmaid » niedziela, 31 gru 2006, 08:27

Będę miała :D i mam nadzieje, że za rok nosa nie wystawię z domowych pieleszy....chyba, że do ogródka jakąś racę wystrzelić. A dziś trzeba zakasać rękawki i na ten kominek zarobić....albo przynajmniej na kocyk ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Vin » niedziela, 31 gru 2006, 08:53

marzenie do spelnienia
dzisiaj pogoda idealna do spaniaaaaa

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » niedziela, 31 gru 2006, 10:45

Jesooo... a ja się dalej zdecydować nie mogę :lol:

Chyba od tygodnia powinnam przeżywać i żyć tylko Sylwestrem, ale jakoś nie mogłam i teraz mam :lol:

No nic... jakby nie było, będzie dobrze :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości