Najbardziej wkurzające sklepy RTV-AGD w Kołobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Najbardziej wkurzające sklepy RTV-AGD w Kołobrzegu

Postprzez PO_hater » czwartek, 27 gru 2007, 09:50

W których sklepach jest najbardziej niekompetentna obsługa?
Gdzie starają się naciągać klienta i wciskać ciemnotę?

W których sklepach wciskają nam towar niepełnowartościowy np porysowany, jako nowy?

Jakie macie doświadczenia?
PO_hater
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 09:01

Elektronik

Postprzez AJO » czwartek, 27 gru 2007, 10:58

Gburowaci gówniarze więcej tam nie wejdę.
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Postprzez Leon » czwartek, 27 gru 2007, 11:07

Media expert.. moim zdaniem sklep numer jeden w naszym miescie. nikt sie na niczym nie zna a jak sie o cos poprosi to pan stwierdzi ze nie ma czasu.. porazka..
drugi w kolejnosci to oczywiscie Euro.. tam z kolei nie ma kogo sie zapytac bo nigdy nikogo nie ma na sklepie tylko cala zaloga na zapleczu.. z wiedza o produktach tez jest roznie.. raczej niewielka..
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez Deja Vu » czwartek, 27 gru 2007, 11:18

Szału dostaje w Euro AGD. Szybkość obsługi oszałamiająca.
Spróbuj kupić tam np. płytę - masakra.
Zanim podejdzie jełop mija okło 3 minut, następne 3 minuty zajmuje mu odnalezienie płyty, kolejna minuta wydrukowanie dowodów zapłaty itp. Z tym udajesz się do kasy w której albo niema kasjerki albo rozmawia z kimś przez telefon - zapłata zajmuje około 3 minut. Wracasz z potwierdzeniem zapłaty ale okazuje się ,że sprzedawca udał się do magazynu albo oprowadza klienta - czekasz następne 3 minutu. Całość około 13 minut.
Dosatjesz płytę i wychodzisz z pianą wyciekającą z pyska.
SPRAWDZONE KILKAKROTNIE.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez RUDA » czwartek, 27 gru 2007, 11:57

Deja Vu napisał(a):Szału dostaje w Euro AGD. Szybkość obsługi oszałamiająca.
Spróbuj kupić tam np. płytę - masakra.
Zanim podejdzie jełop mija okło 3 minut, następne 3 minuty zajmuje mu odnalezienie płyty, kolejna minuta wydrukowanie dowodów zapłaty itp. Z tym udajesz się do kasy w której albo niema kasjerki albo rozmawia z kimś przez telefon - zapłata zajmuje około 3 minut. Wracasz z potwierdzeniem zapłaty ale okazuje się ,że sprzedawca udał się do magazynu albo oprowadza klienta - czekasz następne 3 minutu. Całość około 13 minut.
Dosatjesz płytę i wychodzisz z pianą wyciekającą z pyska.
SPRAWDZONE KILKAKROTNIE.


Zgadzam sie w 100 %

oststnio po glupie baterie kazali mi stac do kasy,
gdzie kolejka byla ok 4 osobowa i jedna pani kasjerka,
najlepsze jest to ze wszyscy czekali na udzielenie kredytu, na zakupy ratalne :/

Oczywiscie darowalam sobie te baterie :twisted:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 27 gru 2007, 12:00

gdy kupowalismy telewizor lcd:

w Avansie - 5 chlopa przechodzi, nikt nie zapyta o nic

w mediaexpert - 5 chlopa stalo w jednym miejscu i nikogo nie obslugiwali

euro agd - tam to dopiero trzeba sie naprosic o obsluge, dopiero kierownik sie skusil po 15 minutach, i w koncu udalo sie kupic, szkoda tylko ze trzeba bylo znow do nich jechac bo nie dali przewodu
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » czwartek, 27 gru 2007, 12:13

Euro Rtv Agd - masakra, trzeba latac po sklepie i szukać sprzedawcy.
Media Expert - lepiej, zawsze można jakiegoś znaleźć, ale do szału doprowadza mnie ich system zdejmowania zabezpieczeń z towaru - dziewczyna przy kasie szura kilka razy nalepką po deseczce i przy wychodzeniu ze sklepu bramka zawsze podnosi alarm, tak samo jak bramki w innych sklepach, do których się wejszie z czymś kupionym w Media Expercie. Żenada.

Dobre doświadczenia mam ze sklepu Elektronicznego na Zwycięzców.
loisslane
 

Postprzez Flo » czwartek, 27 gru 2007, 12:15

loisslane napisał(a):Euro Rtv Agd - masakra, trzeba latac po sklepie i szukać sprzedawcy.
Media Expert - lepiej, zawsze można jakiegoś znaleźć, ale do szału doprowadza mnie ich system zdejmowania zabezpieczeń z towaru - dziewczyna przy kasie szura kilka razy nalepką po deseczce i przy wychodzeniu ze sklepu bramka zawsze podnosi alarm, tak samo jak bramki w innych sklepach, do których się wejszie z czymś kupionym w Media Expercie. Żenada.


ano zgadza sie, jak wychodzilem z monitorem z media expert, to zapiszczalo i ochroniarz mnie shaltowal :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Viru$ » czwartek, 27 gru 2007, 14:06

Zabawne, ale dokladnie to samo mozna powiedziec o Angielskich sklepach. Reklama laptopa "Wow! It plays DVD`s!". No, comments.
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez qrczak » piątek, 8 lut 2008, 22:34

Odświeżam stary temat.
Bezduskyjne pierwsze miejsce przyznaję Media Expertowi. Personel powiniem zostać ostro przeszkolony w zakresie obsługi klienta bo jak na razie potrafią się tylko zbierać do kupy i stać w jednym miejscu. Non stop zajeci są sobą, a nie klientem. Nawet stanie i wymowne patrzenie na zgrupowanie trzech panów nic nie daje, żaden nie uruchomi procesu myślowego i nie ruszy się w kierunku klienta. Sorry panowie ale ja nie będę za wami chodził i wam przeszkadzał w debacie.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » piątek, 8 lut 2008, 23:05

hah a mi za to nigdy w media expert nie daja spokoju a jak ostatnio spytalem o laptopa w miare taniego i dobrego to mi zaproponowano najdrozszy ze wszystkich wystawionych :D :D
Joey
 

Postprzez Colberg » poniedziałek, 11 lut 2008, 13:05

1. "Piotruś Pan" (?) na Łopuskiego. Wcisnęli przed laty mojej teściowej pralkę z opisanymi pokrętłami w języku... portugalskim (!). Niektórzy pracownicy wylewają swoje frustracje, nie patrząc czy obok nie stoi klient.
2. Media Expert. Na obsługę trzeba polować. Raz od ochroniarza waliło wódą. I był na tyle bezczelny, aby sprawdzac przy tym torby!
3. EURO. Tutaj dopiero mozna usnąć, czekając na zainteresowanie obsługi...
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez ewe » wtorek, 12 lut 2008, 10:38

Chyba nie pozwoliłeś na sprawdzanie torby
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » wtorek, 12 lut 2008, 10:44

Najdłużej czeka sie w sklepie rtv na Zwycięstwa k-Skanpolu ,zero informacji na temat sprzętu a w sklepie po dawnej restauracji Barka z zazdrosci nie chcieli powiedzieć gdzie jest inny sklep rtv.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości