Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia__ » czwartek, 19 lip 2007, 03:07

czy jak kieruje rowerem albo wrotkami to sie nadaje? ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Peny » czwartek, 19 lip 2007, 07:58

KaucZ napisał(a):Do założenia tego tematu skłoniły mnie te dwa wątki:

http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=17823
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=17801

Po prostu wątek dla luźnej rozmowy kierowców :). A na co nam to ? Hm. Możemy się np. podzielić uwagami dotyczącymi poruszania się po mieście, zapytać się gdzie udać się z autem w takim i takim wypadku, gdzie absolutnie nie jechać (...)

w sezonie nie ruszać się po mieście samochodem! Po drogach naszego miasta szaleją OBCY :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez telka_es » czwartek, 19 lip 2007, 08:41

dokładnie w sezonie po tym mieście to mozna tylko spacerować - bo by zaparkować w centrum trzeba robić zbędne kółeczka, a stanie w korkach mnie przeraża i doprowadza do białej gorączki..........

wiec w sezonie tylko spacerki, chyba że podróż do grzybowa lub do podczela na plaże - tam spacerkiem sie już nie da..... :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Koala » piątek, 20 lip 2007, 12:39

mogłbym sie wypowiedziec ale szkoda moich nerwów jest tak co roku u nas w miescie ze nie ma poprosu miejsca na te wszystkie auta ktore przyjezdzają stają gdzie popadnie a o przejechanie okolic bałtyku i ulicy mickiewicza to kara boska i zawrotna predkosc 3-5na km/h ludzie łażą wszedzie nie patrzą tak jakby pasy były wszedziem, nie mowiac o tych rowerkowych gokardach jadących ulica to to ma być!? tak jakby nie było dla nich zadnych zasad.

spokojniej sie robi tak kolo 18 jak nie ma juz ledwo co ruszajacych sie kuracjuszy z balkonikami kulami nie powinny wyłazic jak ledwo co chodzą przechodzącymi przez pasy w czasie 10min. wiem przepraszam starzy ludzie tak mają ale to naprawde WQdenrwuje.

choc nasi kierowcy tez nie sa lepsi dobrze ze zna sie skróty i skróciki by szybciej gdzies dojechać ale jak juz sie władujecie w korek to miłego wyczekiwania az ktos was pusci

ale to dobrze ze tylko w wakacje!
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Mafi » piątek, 20 lip 2007, 19:43

Koala napisał(a):[...]
spokojniej sie robi tak kolo 18 jak nie ma juz ledwo co ruszajacych sie kuracjuszy z balkonikami kulami nie powinny wyłazic jak ledwo co chodzą przechodzącymi przez pasy w czasie 10min. wiem przepraszam starzy ludzie tak mają ale to naprawde WQdenrwuje.[...]

Zastanów się dwa razy zanim coś wyślesz. Rozumiem, że korki, że dużo ludu, ale przesadziłeś z deka.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Slayer » sobota, 21 lip 2007, 12:56

Koala napisał(a):choc nasi kierowcy tez nie sa lepsi dobrze ze zna sie skróty i skróciki by szybciej gdzies dojechać


Skróty też są do bani... Główne drogi w mieście są zakorkowane przez przyjezdnych, a skróty przez mieszkańców K-g, którzy akurat wpadli na ten sam pomysł co my :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Koala » sobota, 21 lip 2007, 17:07

Mafi napisał(a):
Koala napisał(a):[...]
spokojniej sie robi tak kolo 18 jak nie ma juz ledwo co ruszajacych sie kuracjuszy z balkonikami kulami nie powinny wyłazic jak ledwo co chodzą przechodzącymi przez pasy w czasie 10min. wiem przepraszam starzy ludzie tak mają ale to naprawde WQdenrwuje.[...]

Zastanów się dwa razy zanim coś wyślesz. Rozumiem, że korki, że dużo ludu, ale przesadziłeś z deka.


zastanowiłem sie a z deka to ty przesadziłaś. Pojezdziła byś kila dni jestem ciekaw co bys powiedziała... :|
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Mafi » sobota, 21 lip 2007, 17:15

No tak bo "ledwo co ruszających się kuracjuszy z balkonikami i kulami" to najlepiej gdzieś zamknąć, wybodować wybieg 2 m na 2 m i niech tam się "pasą", nie? Bo przecież tacy ludzie nie mają prawa do życia, a już do wychodzenia gdziekolwiek to broń boże.

Oby nigdy nikt tak nie pisał o nikim z Twojej rodziny, kiedy będzie stary i niedomagający.

Też jestem kierowcą, ale chyba trochę innym niż Ty. Ja potrafię trzymać nerwy na wodzy i nie wpadam w szał, kiedy starzy, ledwo co ruszający się ludzie z balkonikami przechodzą przez pasy i muszę chwilę poczekać. :|
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Tisaja » sobota, 21 lip 2007, 17:24

Koala napisał/a:
[...]
spokojniej sie robi tak kolo 18 jak nie ma juz ledwo co ruszajacych sie kuracjuszy z balkonikami kulami nie powinny wyłazic jak ledwo co chodzą przechodzącymi przez pasy w czasie 10min. wiem przepraszam starzy ludzie tak mają ale to naprawde WQdenrwuje.[...]


Wiesz Koala.. pogadamy za 40 lat.... ciekawe, czy będziesz chadzał na spacery...
A póki co- szkoda na Ciebie słów...
Widocznie jestes jednym z tych kierowców, którzy sa absolutnymi władcami dróg.. :|
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Mist » sobota, 21 lip 2007, 17:33

korki w kołobrzegu? :lol:

wybierzcie się do warszawy - tam 365 dni w roku jest masakra
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez Mafi » sobota, 21 lip 2007, 17:46

Dla niektórych lepiej, że nie widzą i nie uczestniczą w warszawskich korkach, skoro w tak małym kołobrzegu dostają szału jeśli muszą się na pasach zatrzymać i kogoś przepuścić.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » sobota, 21 lip 2007, 18:18

KaucZ napisał(a):Oj wy Koali nie zrozumieliście chyba. Pasy to pasy. Gorzej jak taka babcia pomyli wam jezdnię z deptakiem. Szczególnie zauważalne na starówce i w pasie nadmorskim. Człowieka wtedy strzela tak, że masakra. Osobiście zacząłem wyznawać zasadę 'no mercy'. Sory, ale jezdnia to nie deptak, nie ma zebry albo innego zwierzaka to łagodnie mówiąc [beeeeeeep] z drogi i nie utrudniać ruchu.


A Ty jak chodzisz pieszo, to zawsze tak przestrzegałeś przechodzenia TYLKO przez pasy? Nawet w czasie, kiedy nie miałeś prawa jazdy? Ludzie są tylko ludźmi. Niektórzy wsiadając za kierownicę zapominają jak to jest być tylko pieszym. A co do pierwszego zdania. Czytaj niżej.

Koala napisał(a):spokojniej sie robi tak kolo 18 jak nie ma juz ledwo co ruszajacych sie kuracjuszy z balkonikami kulami nie powinny wyłazic jak ledwo co chodzą przechodzącymi przez pasy w czasie 10min. wiem przepraszam starzy ludzie tak mają ale to naprawde WQdenrwuje
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości