Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:54
Flo napisał(a):Slayer napisał(a):Flo napisał(a):Na Chodkiewicza najlepszy jest ten luk, tam to sobie poczynaja, powinni postawic tam drzewa, ubyloby samochodow

No i wlasnie stamtad go wyrzucilo... Kierowca mlody, doswiadczenia brak, pewnie swiezo prawko zrobil... Samochod niestety do kasacji, garaze do remonru, ale najwazniejsze, ze jemu i nikomu innemu nic sie nie stalo... Tym razem.
nie szkoda mi samochodu, nauczka bedzie. Ale kim by nie byl, co by nie zrobil, grunt ze nic mu nie jest.
no dobrze ze nic...ale jak to bmw szare pieknie wyglada skasowane...zaraz sobie chyba pojde zdjecie zobic...
-

Bonhart
- Rycerz forum
-
- Posty: 1042
- Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
- Lokalizacja: Co za różnica...
przez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 17:58
dopiero z miasta wrozilem ale nie widze samochodu
-

Bonhart
- Rycerz forum
-
- Posty: 1042
- Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
- Lokalizacja: Co za różnica...
przez Slayer » poniedziałek, 27 lis 2006, 19:10
wywiezli tak ok 17-18
btw. z profilu nie wyglada wcale tak zle jak sie wydawalo z poczatku patrzac na przód.
-
Slayer
- Terminator
-
- Posty: 769
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
- Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu
przez qrczak » poniedziałek, 27 lis 2006, 19:29
Bo jeździć trzeba umieć. Niestety, a to, że da się tam rozpędzić to prawda.
-

qrczak
- Gwiazdor
-
- Posty: 1510
- Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez maciog » poniedziałek, 27 lis 2006, 22:26
........ile jabym dał żeby cofnąć czas i trzy razy puknąć się w głowe...............
-
maciog
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 17
- Dołączył(a): sobota, 20 gru 2003, 22:21
- Lokalizacja: Z murzyńskiej chaty
przez Miki » czwartek, 30 lis 2006, 10:50
Tak to jest najważniejsze ale na przyszłosć radzę uważać?
-
Miki
- Ważniak
-
- Posty: 207
- Dołączył(a): środa, 29 lis 2006, 12:19
przez Bonhart » piątek, 1 gru 2006, 13:54
a teraz rozkopali fachmani jacys troche trawy na luku i zostawli...
ciekawe co tam robia...
-

Bonhart
- Rycerz forum
-
- Posty: 1042
- Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
- Lokalizacja: Co za różnica...
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot] i 10 gości