co z kilkoma kanałami?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

co z kilkoma kanałami?

Postprzez Colberg » czwartek, 6 kwi 2006, 13:41

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić... Więc HYDE PARK :)

Ostatnio przeczesałem TKK.

Może nie umiem szukać - ale nie mogłem nigdzie znaleźć:
PRO 7
MANGO
RTL
TVP3
SAT 1
DW
TV 5

Może zmienić wykaz stacji na WWW? ;/
Szkoda stracić TV 5...
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Didi » czwartek, 6 kwi 2006, 13:54

+ ten kanal na ktorym ciagle tylko widnieje plansza ze go ni ma ehhehe

Obrazek
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rotter » czwartek, 6 kwi 2006, 14:42

ja bym proponowal dodac przy okazji Dzial ... Telewizja .. i tam mniej bedziemy sie wypowiadac na temat pakietow ... problemow ... tak samo jak z netem ;)
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez Budyn » czwartek, 6 kwi 2006, 14:44

a tam chyba pisze ze musisz zaplacic za ten program :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Joey » czwartek, 6 kwi 2006, 14:50

te kanały są przed UKF czy jak to sie mowi
Joey
 

Postprzez agentWomen » czwartek, 6 kwi 2006, 16:49

Ciekawe :|

Ja mam te kanały :!:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Colberg » czwartek, 6 kwi 2006, 22:04

Ciekawe...

Teraz mogę znaleźć jeszcze CNN i VOX. Ale innych - wymienionych w pierwszym poście - jak nie było, tak nie ma... I rzeczywiście NTV nadaje planszę o braku uprawnień :)
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez qrczak » czwartek, 6 kwi 2006, 23:08

To wychodzi na to że każdy ma co innego.
U mnie niemieckich kanałów też na próżno szukać. To może jakaś obniżka abonamentu :?:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MarcuS » sobota, 8 kwi 2006, 05:38

CO SIE STALO Z TVN TURBO I CZEMU ZAMIAST NIEGO JEST JAKIS BADZIEWNY PROGRAM TV BIZNES. KTO TO WOGLE OGLADA. ALE MANIANE ODSTAWIACIE.
MarcuS
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:32
Lokalizacja: ogrody

Postprzez rotter » sobota, 8 kwi 2006, 08:08

Proponuje aby wkoncu jakas oferta byla normalna ... bo te programy ktora sa to naprawde ... Bialogard ... oferuje o niebo lepsze pakiety ... Karlino to samo ... a tu ? ... Nie bede komentowac ...
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez Mario » sobota, 8 kwi 2006, 08:35

Tu masz zestawienie kanałów.
http://www.tkk.pl/engine/index.php?modu ... sition=2:2
Problem twój raczej wynika ze skróconej głowicy w telewizorze - można to przerobić.
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez BorowikPL » niedziela, 9 kwi 2006, 16:12

Umnie zgieneło TVN Turbo. Szkoda wielka szkoda :? :cry:
Avatar użytkownika
BorowikPL
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 9 kwi 2006, 15:34

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości