ja bym proponowal dodac przy okazji Dzial ... Telewizja .. i tam mniej bedziemy sie wypowiadac na temat pakietow ... problemow ... tak samo jak z netem
Teraz mogę znaleźć jeszcze CNN i VOX. Ale innych - wymienionych w pierwszym poście - jak nie było, tak nie ma... I rzeczywiście NTV nadaje planszę o braku uprawnień
Proponuje aby wkoncu jakas oferta byla normalna ... bo te programy ktora sa to naprawde ... Bialogard ... oferuje o niebo lepsze pakiety ... Karlino to samo ... a tu ? ... Nie bede komentowac ...