Witam,
z racji tego iż jestem już absolwentem WSB (studia podyplomowe w Szczecinie) mam do sprzedania sporo materiałów ze studiów z kierunku zarządzanie nieruchomościami. Są to naprawdę wartościowe książki i inne publikacje akademickie. Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę a nie tylko papierek na studiach.
Kontakt na forum poprzez wiadomość.
Pozdrawiam.
