kal-el30 napisał(a):no tak pierwszy weekend kiedy mozna spokojnie pograc na livie ale oczywiscie jak zwykle awaria...
Rozumiem twój ból, ale niestety nic nie mogę poradzić. Jak się w końcu do nich dodzwonię to napiszę kiedy mają zamiar to naprawić.
kal-el30 napisał(a):no tak pierwszy weekend kiedy mozna spokojnie pograc na livie ale oczywiscie jak zwykle awaria...


!


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości