bumerang napisał(a):Admin potrafi dużo mówić przez telefon i powtarza w kółko, że to nasza wina bo to i tamto. A jak zapytałem grzecznie i kulturalnie na forum czy były jakieś prace prowadzone bo stwierdziłem przerwy w dostępie, to cisza z jego strony jak makiem zasiał. Brawo za profesjonalizm.
SlaY^ napisał(a):Czyli te braki internetu to wina czego? Krasnoludków kradnących pakiety, czy może wrednych kosmitów zakłócających działanie modemów falami elektromagnetycznymi?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości