Pitek 17:48 - Nieczynne.

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Re: Pitek 17:48 - Nieczynne.

Postprzez Grabarz » wtorek, 2 mar 2010, 17:53

Obrazek
Zgłoszę te skoki ping jutro ..
Nie będę "szczekał" screen "edukacyjny" ;-)
Grabarz
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 3 kwi 2008, 09:46

Re: Pitek 17:48 - Nieczynne.

Postprzez r00t » wtorek, 2 mar 2010, 19:35

covalic napisał(a):
Kanałem reklamacji mogę sobie tylek podetrzeć gdyż działa do 17, a to niestety nie są godziny w których mam czas na TKK.


A następnego dnia po 9 nie można zgłosić? Dzwonisz, zgłoszenie jest odnotowywane, wracasz z pracy i przychodzą do ciebie technicy...

Jeżeli nie, to ok. W końcu każdy ma jakiś grafik dnia.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Pitek 17:48 - Nieczynne.

Postprzez Didi » wtorek, 2 mar 2010, 23:43

Netia jest i to LLU 8 mb za niewielkie pieniadze ale jeszcze nie sprawdzlem jak to dziala :>
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Pitek 17:48 - Nieczynne.

Postprzez r00t » środa, 3 mar 2010, 08:26

DiamondBack napisał(a):Raczej nie panikował bym aż tak bardzo z tym promieniowaniem. Wiele lat stał u mnie komputer i modem w miejscu gdzie takie promieniowanie było naprawdę duże a takich
problemów z pingami nie miałem.


No przecież napisałem, że u jednego może to działać u innego nie. Widzisz w tym jakąś panikę? Serwisanci NIE RAZ przychodzili do abonenta i przestawiali tylko modem... po czym wychodzili.

DiamondBack napisał(a):Być może, ale nie uważam, że odpowiedź na problem usera "jak się nie podoba to zrezygnuj" była pomocna w tej sprawie.


A gdzie ty widziałeś taką odpowiedź z mojej strony?
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości