hitman napisał(a):Ale jak to się ma do codziennego użytkowania? Dlaczego używanie stałego adresu jest w TKK droższe? Czy warto dopłacać tylko za to że ma się stały adres?
Są ludzie którzy potrzebują takiego adresu. Jeżeli potrzebują to mogą dopłacić i taki mieć.
