Dyskusja - Zmiana konfiguracji adresów IP w sieci WSK

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Re: Dyskusja - Zmiana konfiguracji adresów IP w sieci WSK

Postprzez r00t » wtorek, 24 lis 2009, 23:15

hitman napisał(a):Ale jak to się ma do codziennego użytkowania? Dlaczego używanie stałego adresu jest w TKK droższe? Czy warto dopłacać tylko za to że ma się stały adres?



Są ludzie którzy potrzebują takiego adresu. Jeżeli potrzebują to mogą dopłacić i taki mieć.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość