Programer napisał(a):r00t napisał(a):Teraz to twój router robi NAT, więc tak naprawdę nie masz publicznego IP bo ma je router
Dokładnie o to mi chodziło. Mógłbyś mi coś więcej powiedzieć o tym "port forwarding"? Bo niestety z routera nie zrezygnuję, bo korzystam z dwóch komputerów bardzo często.
W każdym modelu routera inaczej się to robi bo inaczej wyglądają okienka do wklepywania cyferek. Zajrzyj na google.com i do instrukcji od routera. Ja niestety nie podam tutaj gotowca bo 1. nigdy nie widziałem tego modelu routera, 2. tylko ty wiesz jaki efekt masz zamiar osiągnąć...
