
przy 2Mbit łączu ! - żenada, za co ja płacę, tak się ostatnio zastanawiam
wcześniej dałem 6, ale po dzisiejszym to ledwo 2
www zamulone coraz bardziej, pingi żadne panowie
wystarczy dodać, że google.pl otwiera się 6-7 sekund


Akuk napisał(a):Ja za to Tobie polecam także założenie tematu, ale w stylu ' czy jeśli wejdę dostatecznie w dupę adminowi forum to czy moja prędkość internetu się zwiększy ? '
pozdrawiam.
DiamondBack napisał(a):Akuk napisał(a):Ja za to Tobie polecam także założenie tematu, ale w stylu ' czy jeśli wejdę dostatecznie w dupę adminowi forum to czy moja prędkość internetu się zwiększy ? '
pozdrawiam.
Człowieku to ja się naprawdę nie dziwię, ze masz problemy z głupim ustawieniem neta skoro uważasz, że to od admina zależy moja prędkość neta.astic napisał(a):... alternatywom ... pomorze
Sorry, że się czepiam ale mnie przeszkadza takie coś.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości