A kogo to obchodzi ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez j0shu4 » czwartek, 21 maja 2009, 14:11

ale dlaczego ty do mnie to piszesz
mój post dotyczył postu Oscara o kablówce ze Świnoujścia
nie jestem z TKK więc nie pisz do mnie "macie czas", co ma moderacja forum do oferty programowej TKK

aaa zeby nie bylo ze jestem zły i niedobry
podzielam zdanie ze brak informacji to najgorsza informacja
haczyk w wode ale przynete gdzies wcielo
pozdr :wink:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez gryb14 » czwartek, 21 maja 2009, 14:21

Ok może nie zwróciłem sie do odpowiednich osób za co przepraszam ale niestety nie wiem kto odpowiada za takie informacje na stronie TKK a co do postu Oscara to nie chodzi o ofertę jaka ma do przedstawienia kablówka ze Świnoujścia tylko o informację na ten temat jak sam pewnie zauwazyłes jakie są te ich programy takie są ale przynajmniej jest jasno napisane co jest
gryb14
Coś tam napisał
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek, 12 gru 2008, 13:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez richard » czwartek, 21 maja 2009, 15:08

gryb14 napisał(a):Drogi j0shu4 dzisiaj dowiedziałem się telefonicznie w Biurze Obsługi Abonenta TKK że: Najtanszy pakiet telewizji cyfrowej kosztuje jeśli dobrze pamietam 12 zł ale jesli nie posiadam telewizji analogowej z Tkk to juz wzrasta cena do 51 zł a później dochodzą nastepne pakiety wiadomo czym wiecej programów tym droższe (popraw mnie jesli się myle bo nie zapisałem cen i nie wiem czy dobrze piszę ) i tak nastepny pakiet jest za 68 zł i najdroższy za 83 zł nam chodzi o podanie programów w poszczególnych pakietach bo wybacz żeby Pani podawała mi przez telefon nazwy 70 programów a nie wszyscy moga sie udac do siedziby niektórzy pracują dłużej niż czynne jest biuro. Aha dekoder cyfrowy kosztuje 1,22 i wypozyczany na zasadach jak modem do internetu te ceny które podałem obowiązuja przy 24 miesiecznej umowie ale gdy zapytałem sie o dekoder HD usłyszałem że na dzień dzisiejszy nic sie na ten temat nie dowiem a wczoraj w wiadomościach ten Pan tak sie zachwycał programami HD miałem zamiar dzisiaj podpisac umowe ale jak nie ma jeszcze programów HD to nie ma sensu. Czy naprawde tak cieżko napisac na stronie TKK informację na temat pakietów i cen bez obrazy na przepychanki słowne macie czas to może też znajdzie sie czas na poinformowanie obecnych i przyszłych abonentów ja sam z chęcia podpisze umowe jeśli bede posiadał wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam Moderatorów i mam nadzieje że wreszcie sie zlitują i pojawią sie informacje

Kanałów kablówki analogowej nie bede wymieniał bo są na stronie głównej (oprócz kanałów których nie ma a są w ofercie: Movies 24, National Geographic Comedy Central, TVN CNBC) a zatem jesli chodzi o cyfrówkę to
1. pakiet mini cena 12,50 a jesli nie ma analoga to 51 zł na 24 miesiace umowa , na 12 miesięcy 13,50 do 12 miesięcy 16,50 - dodatkowo kanały
TVP Historia
TVP Warszawa
TV Biznes
TVP Sport
Patio TV
Tv Silesia
Belsat TV
Edu Sat
ITV
Kino Polska
Travel
Sport Club+
Religia TV
MtV Europe
2. pakiet mini film analogicznie 22,50, 66 zł 23,50, 26,50 - kanały
Filmbox
filmbox extra
filmbox family
filmbox hd
3. pakiet midi analogicznie 17 zł, 68 zł, 19,00, 25,00 - kanały
Ale kino
Kuchnia Tv
MTV clasic
VH1
4. pakiet midi film analogicznie 27,00, 83,00, 29,00, 35,00 -kanały filmbox

Jesli chodzi o dekoder to faktycznie za 1 zł ale dekoder cyfrowy
Jesli chodzi o dekoder HD to na dzień dzisiejszy nie ma ale może pojawią się w następnym tygodniu a cena tylko ale aż 630 zł (ale można na raty) aha zapomnialem jesli chcemy kanały hd to za każdy trzeba dopłacić 6 zł to tak pokrótce by to się przedstawiało

pozdrawiam
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez lukkas_kg » czwartek, 21 maja 2009, 15:29

ten facet wczoraj w wydarzeniach to jakis ewidentnie podstawiony, zachwycał sie Bóg wie jak, ale czym?

TVP Historia
TVP Warszawa
TV Biznes
TVP Sport
Patio TV
Tv Silesia
Belsat TV
Edu Sat
ITV

Kino Polska
Travel
Sport Club+
Religia TV
MtV Europe


pogrubione kanały są darmowe, niekodowane w cyfrowym przekazie satelitarnym , wiec placic 51 zl minimum za cos co jest ogolnie dostepne +marne kilka kanalow? no troche drogo i bez wiekszego sensu, ogolnie lista kanałow proponowanych w glosnej cyfrowej tkk jest lipna, i o wiele taniej wychodzi jednak sobie wziac dowolna platforme sat ;]
lukkas_kg
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 27 sie 2008, 13:02

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Deja Vu » czwartek, 21 maja 2009, 15:41

Zapomniałeś dodać, że posiadając telewizor z tunerem (dvb-c np Sony, nowe Samsungi) nie potrzebujesz tunera ani SD, ani HD. Dostajesz tylko karte dostępu.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez richard » czwartek, 21 maja 2009, 15:42

lukkas_kg napisał(a):ten facet wczoraj w wydarzeniach to jakis ewidentnie podstawiony, zachwycał sie Bóg wie jak, ale czym?

TVP Historia
TVP Warszawa
TV Biznes
TVP Sport
Patio TV
Tv Silesia
Belsat TV
Edu Sat
ITV

Kino Polska
Travel
Sport Club+
Religia TV
MtV Europe


pogrubione kanały są darmowe, niekodowane w cyfrowym przekazie satelitarnym , wiec placic 51 zl minimum za cos co jest ogolnie dostepne +marne kilka kanalow? no troche drogo i bez wiekszego sensu, ogolnie lista kanałow proponowanych w glosnej cyfrowej tkk jest lipna, i o wiele taniej wychodzi jednak sobie wziac dowolna platforme sat ;]


i tu się z kolegą zgadzam w 100% nie wiem czym to jest spowodowane że u innych taniej a u nas tak drogo
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez lukkas_kg » czwartek, 21 maja 2009, 16:41

Deja Vu napisał(a):Zapomniałeś dodać, że posiadając telewizor z tunerem (dvb-c np Sony, nowe Samsungi) nie potrzebujesz tunera ani SD, ani HD. Dostajesz tylko karte dostępu.



myslisz płytko ;p

jak ktos nie ma takiego telewizora to co mu za roznica czy musi wziac dekoder dajmy np ze od cyfry+ czy od tkk ?
lukkas_kg
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 27 sie 2008, 13:02

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Maras » czwartek, 21 maja 2009, 16:48

Zadzwoniłem dzisiaj do bok TKK z zapytaniem o szczegółową ofertę to miła pani powiedziała mi że...dokładna informacja o ofercie jest ...na stronie TKK !!! Czy na oczy mi padło czy nie na tą stronę wchodze ?? Nic nie rozumiem już.... Czy ktoś może mi jak krowie na rowie powiedzieć czy mogę mieć te programy (co ma teraz) nadawane cyfrowo i za ile. Bo ta żenująca jakość analogowego sygnału na Łopuskiego to już mnie dobija...
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez richard » czwartek, 21 maja 2009, 17:06

Maras napisał(a):Zadzwoniłem dzisiaj do bok TKK z zapytaniem o szczegółową ofertę to miła pani powiedziała mi że...dokładna informacja o ofercie jest ...na stronie TKK !!! Czy na oczy mi padło czy nie na tą stronę wchodze ?? Nic nie rozumiem już.... Czy ktoś może mi jak krowie na rowie powiedzieć czy mogę mieć te programy (co ma teraz) nadawane cyfrowo i za ile. Bo ta żenująca jakość analogowego sygnału na Łopuskiego to już mnie dobija...

masz 4 posty wyżej podane co i jak
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Maras » czwartek, 21 maja 2009, 17:19

Z Twojego opisu niewiele rozumiem. Chodzi mi co z programami co mam w tej chwili...tvp1 i 2...polsaty tvny itp. Czy to jest dalej za 39 w jakości cyfrowej? czy MUSZE dokupić jakiś pakiet dziwnych programów za dodatkowe 12.50 ?? i wreszcie...czy szanowne TKK może może wreszcie oficjalnie coś napisać a nie tylko chwalić się od poł roku ??
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez richard » czwartek, 21 maja 2009, 17:42

Maras napisał(a):Z Twojego opisu niewiele rozumiem. Chodzi mi co z programami co mam w tej chwili...tvp1 i 2...polsaty tvny itp. Czy to jest dalej za 39 w jakości cyfrowej? czy MUSZE dokupić jakiś pakiet dziwnych programów za dodatkowe 12.50 ?? i wreszcie...czy szanowne TKK może może wreszcie oficjalnie coś napisać a nie tylko chwalić się od poł roku ??

nie w jakości cyfrowej gdy masz już kablówkę analogową to 39+12,50+1 za dekoder
jeśli nie masz analoga to koszt 51 zł +1 za dekoder
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Deja Vu » czwartek, 21 maja 2009, 18:41

lukkas_kg napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Zapomniałeś dodać, że posiadając telewizor z tunerem (dvb-c np Sony, nowe Samsungi) nie potrzebujesz tunera ani SD, ani HD. Dostajesz tylko karte dostępu.



myslisz płytko ;p

jak ktos nie ma takiego telewizora to co mu za roznica czy musi wziac dekoder dajmy np ze od cyfry+ czy od tkk ?


Taka, że możesz mieć jedenego pilota i trochę mniej kabli. Głębsze? Coraz więcej telewizorów w tej chwili pojawia się na rynku z DVB-C, więc warto zastanowić się co kupić na przyszłość.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez report5 » czwartek, 21 maja 2009, 20:14

równie atrakcyjny cenowo jak Białogard jest Trzebiatów !
Avatar użytkownika
report5
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2008, 08:50

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Oscar » piątek, 22 maja 2009, 11:45

Czy tworzy się jakiś Komitet Kolejkowy, lista społeczna na ofertę cyfrową ?
Czy robi się zdjęcia niegrzecznym klientom ? :)
Mam nadzieję, że nie, jak w tym kultowym filmie.

http://www.youtube.com/watch?v=q9ut3jdW ... re=related
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez gryb14 » piątek, 22 maja 2009, 16:00

Dorwałem u kumpla ceny pakietów wszystko tak jak zostało napisane wyżej:
Obrazek

tylko zastanawiam się co to znaczy promocja i bez promocji bo była mowa że ceny na samym dole obowiązują gdy ktoś nie ma analoga no chyba że przez to rozumieć należy że kto ma analoga ma promocyjne ceny i ten okres umowy czyli jak mam analoga to podpisuje na czas określony a bez analoga nie ma czasu umowy ? Bardzo to skomplikowane a już myslałem że wszystko zostało wyjaśnione.


PS.
Tylko nie wiem czy mogę na stronie TKK umieszczać ich cennik skoro Oni sami go nie umieszczają jeżeli nie to proszę admina o usunięcie tego postu
gryb14
Coś tam napisał
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek, 12 gru 2008, 13:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości