Od paru dni problemy z internetem... co jakiś czas rozłącza się.. czasem na minute czasem na dwie a czasem na dwadzieścia... rano popołudniu wieczorem w nocy...
Ktoś ma tak jeszcze czy szukać problemu po stronie mojego pc?
U mnie ten problem występuje głównie pomiędzy godz. 18 a 22
Trwa to od około tygodnia.




![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)