- " Słyszała pani? Od 1 maja kablówka planuje podwyżkje "
- " Poważnie ? "
- " Noooo "
- " O wiele podniesą ? "
- " Ja słyszała, że o pińc złoty".
- " To niech se w d... wsadzą ".
Czy te panie miały rację ? Czy to tylko bzdura wyssana z palca ?
A może w zamian za podwyżkę nowe kanały, mam nadzieję, że nie na poziomie TELE 5, czy Polonii 1.

39). Pierwsza podwyżka od czterech lat.
? Nie oglądam Infotekstu ani nie odwiedzam siedziby firmy od czasu jak TKK naprawia mi obraz od października 2008 roku...bez rezultatu!!