Ludzie po prostu admin ma nasz w głębokim poważaniu, proponuje zacząć szukać innego dostawcy internetu, a jak stracą użytkowników to nauczą się że należy szanować ludzi. A co do prędkości to za takie pieniądze jakie płace chciałbym dostać to co mi się należy a nie 400 kb/s. Jak przyjdzie do płacenia faktury też wam zapłacę za 400 kb/s, a nie za 3 Mb zobaczymy czy to będzie w porządku.
maromir1 napisał(a):Piszcie reklamacje do TKK jak to nie pomoże rozwiązujcie umowy. Reklamacje napisałem wysłałem listem poleconym i zobacze co tkk odpisze.