I tylko potwierdza się fakt, że najważniejszy jest taki zwykły, może czasem absurdalny, krępujący, śmieszny, ale jednak, kontakt z drugim człowiekiem ! Wyszłam z uśmiechem, to chyba dobry



Oscar napisał(a):Ale to film z 2000 roku, ostatni Kubricka. Zobacz "Australię", właśnie z tą panią w roli głównej. Warto.



FiDo napisał(a):
no i co z tego, ze z 2000?
Australie chetnie obejrze jak tylko mi w rece wpadnie
w koncu udalo mi sie obejrzec








FiDo napisał(a):tam u gory mial byc plakat "siedmiu dusz"


Do oglądania animacji flash potrzebny jest flashplayer i obsługa Javascript.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość