i mówie o stacjach typu Orlen, a przynajmniej o patronackich.
i mówie o stacjach typu Orlen, a przynajmniej o patronackich.


Bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze predkosc i kraweznik spowodowal wywrotkeKaucZ napisał(a):Jeżeli ktoś uważa się za kierowcę to MUSI się zapoznać z tym postem !
Wprowadzenie:
http://www.tvn24.pl/-1,1594352,0,1,samo ... omosc.html
http://www.capri.pl/forum/352298
http://podatki.wp.pl/kat,8791,title,Wla ... caid=17e00
http://www.porscheclub.home.pl/forum/vi ... sc&start=0
Ode mnie: Kolejny przepis mający na celu zalegalizowanie okradania nas z NASZYCH pieniędzy ! Ciekaw jestem ile dostali w łapę za takie coś od producentów aut! Planuję po wakacjach zakup auta 10 letniego z silnikiem 2.5 V6. Potrzebuję go ? Jako zaspokojenie pasji tak ! A nie mam zamiaru płacić za coś co kocham ! Jeszcze trochę wprowadzą każą mi płacić bo moje auto jest czarne a nie czerwone
![]()
Nie wierzę w to, że ktoś o zdrowych zmysłach może poprzeć ten projekt ! Złodziejstwo i ekoterroryzm w czystej formie !
Po zapoznaniu się z tematem zapraszam tutaj:
http://wmw24.pl/stop-auto-tax/listy/brak-zgody/
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości