

to co co roku do boju wrzesien piekny miesiac nieprawdaż 
KaucZ napisał(a):Taaa... w Poznaniu piździ tak, że podróż to miejsca skąd czerpię hotspotowy internet jest męką jeśli nie jadę autem


KaucZ napisał(a):dziś będąc w pracy słyszałem w radio coś o umowie dla studentów na 8 miesięcy. Wie może ktoś coś więcej na ten temat bo nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat... oczywiście chodzi mi o Poznań
KaucZ napisał(a):oj to nie to... tam wyraźnie była mowa o bezprzewodowym.


KaucZ napisał(a):raczej nie.
Do studentów z Poznania wybierających się do Kołobrzegu na Wszystkich Świętych - mam 3 miejsca w aucie... szczegóły do obgadania na pw


Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości