

FiDo napisał(a):fantastyczny film!
r00t napisał(a):Ledwo wysiedziałem do końca, kompletna nuda, zero napięcia
Uri napisał(a):a nie zgodzę się z r00tem
jakie to piękne, że wszyscy jesteśmy inni...!Budyn napisał(a):A ja tez nie zgodzę zie z kolega
! 

) i porywające aktorstwo - czego chcieć więcej? 

kilka dobrych dialogów, jednak film bardzo "przewidywalny i liniowy" szału nie było ale dla zabicia czasu można obejrzeć 

cushu napisał(a):Jeśli ktoś chce zobaczyć zabawne wiewiórki, to polecam raczej prawdziwą historię Czerwonego Kapturka
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Do oglądania animacji flash potrzebny jest flashplayer i obsługa Javascript.


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości