Po prostu wszystko " w pigułce"
. Chętnych zapraszam do pisania na maila - wczasowiczkikolobrzeg@wp.pl , jutro wieczorem wyjeżdżamy więc proszę o szybki kontakt i do (oby) zobaczenia!
))))))))))))ah... zapomniałabym... mamy po 19 lat

Po prostu wszystko " w pigułce"
. Chętnych zapraszam do pisania na maila - wczasowiczkikolobrzeg@wp.pl , jutro wieczorem wyjeżdżamy więc proszę o szybki kontakt i do (oby) zobaczenia!
))))))))))))

Oscar napisał(a):Jest dorsz za... 50 złotych


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości