a moj avatar też coś przemawia?


Koala napisał(a):puk puk?
a moj avatar też coś przemawia?


barmaid napisał(a):hehe, ciekawe jak widzicie mój

Tisaja napisał(a):Czy avatar przedstawia to, co człowiek chce by inni widzieli, czy to kim jest?
Ale miłe jest to co napisałeś.


loisslane napisał(a):Koala napisał(a):puk puk?
a moj avatar też coś przemawia?
Jasne. Miś koala. Miś jest niegrzeczny dziś, bo pokazuje język
bezAMBICJI napisał(a):Mój to chyba nikomu nie sprawi problemu

Koala napisał(a):loisslane napisał(a):Koala napisał(a):puk puk?
a moj avatar też coś przemawia?
Jasne. Miś koala. Miś jest niegrzeczny dziś, bo pokazuje język
to nie jezyk to podbródek":p

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości