Uri napisał(a):no dobra, ale nie u każdego avatar znaczy cokolwiek
może tyle tylko że się zobaczyło coś interesującego ostatnio
albo sie nudzilo

Uri napisał(a):no dobra, ale nie u każdego avatar znaczy cokolwiek
może tyle tylko że się zobaczyło coś interesującego ostatnio

cichy napisał(a):albo sie nudzilo
cały Ty 

NataliaW napisał(a):No jak tak patrze na przemiany avatara Fida, to aż stach pomyśleć co będzie dalej...a kiedyś taki fajny chłopiec był -pamiętacie?

NataliaW napisał(a):a kiedyś taki fajny chłopiec był -pamiętacie?


slonkokg napisał(a):A co mówi mój avatar??![]()
![]()
![]()











KaucZ napisał(a):Mojego nie ma co interpretować... po prostu ja... uśmiechnięty ja. Prędko się nie zmieni
.
Agunia napisał(a):cichy napisał(a):albo sie nudzilo
cichy, co do Twojego avataru, to chyba nikt nie ma wątpliwościcały Ty

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości