Nasze avatary...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Nasze avatary...

Postprzez Tisaja » piątek, 27 cze 2008, 17:07

Na pewnym portalu znalazłam bardzo interesującą dyskusję.Dotyczy ona avatrów.
Trochę to zastanawiające.
Czy avatar przedstawia to, co człowiek chce by inni widzieli, czy to kim jest?
Przyglądając się avatarom na „naszym” forum widzę, że jest różnie. Jedni maja niezmienny, inni co jakiś czas zmieniają na inny...

Eonica- zawsze romantyczna dusza dążąca do miłości idealnej...
marko- wędrowiec, zdobywca...
WZT –niezmienny buntownik....
kamila- zawsze pięknie szalona kobieta...
SatH^Raa- informatyk, fotograf- życie to pikselki...
Mafi- należę do SatH’a....

Ja tak odbieram te avatary... może błędnie, ale jednak coś do mnie mówią, podświadomie kreślę sobie obraz danej osoby... :)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Re: Nasze avatary...

Postprzez rysio » piątek, 27 cze 2008, 17:47

rewelacyjne wnioski. bardzo ciekawa dyskusja - ktory to portal?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: Nasze avatary...

Postprzez Tisaja » piątek, 27 cze 2008, 18:30

rysio.. kubek z kawą.. hmm... wieczny malkontent próbujacy zaistnieć.. jakkolwiek... :twisted:

http://www.psychologiainternetu.fora.pl ... a,151.html
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Re: Nasze avatary...

Postprzez loisslane » piątek, 27 cze 2008, 18:42

Tis, a Twój awatar? "Kobieta zmienną jest"? ;) :lol:
loisslane
 

Re: Nasze avatary...

Postprzez FiDo » piątek, 27 cze 2008, 19:11

fido czasem miewa spiecia
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Nasze avatary...

Postprzez Budyn » piątek, 27 cze 2008, 19:39

masakra ;) a mój zupelnie inny niz ja ;)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Re: Nasze avatary...

Postprzez rysio » piątek, 27 cze 2008, 20:35

Tisaja napisał(a):rysio.. kubek z kawą.. hmm... wieczny malkontent próbujacy zaistnieć.. jakkolwiek...

kubek z kawą Ci to powiedział??? :zdziwko:
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: Nasze avatary...

Postprzez Tisaja » piątek, 27 cze 2008, 20:44

rysio- nie... moja lekka złośliwość.. :P
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Re: Nasze avatary...

Postprzez Agunia » piątek, 27 cze 2008, 20:51

rysio napisał(a):
Tisaja napisał(a):rysio.. kubek z kawą.. hmm... wieczny malkontent próbujacy zaistnieć.. jakkolwiek...

kubek z kawą Ci to powiedział??? :zdziwko:


nie, z fusów wyczytała :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Re: Nasze avatary...

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 27 cze 2008, 20:52

Budyn napisał(a):masakra ;) a mój zupelnie inny niz ja ;)

zupelnie inny? eee tam ja widze pewne podobienstwo :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Re: Nasze avatary...

Postprzez Budyn » piątek, 27 cze 2008, 21:27

redlovebloodgirl napisał(a):
Budyn napisał(a):masakra ;) a mój zupelnie inny niz ja ;)

zupelnie inny? eee tam ja widze pewne podobienstwo :P


A jak zminilem sie :P przez te 2 lata tyle sie u mnie pozmienialo ze masakra :P sam jestem w szoku :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Re: Nasze avatary...

Postprzez kamila » piątek, 27 cze 2008, 22:37

Tisaja napisał(a):kamila- zawsze pięknie szalona kobieta..
naprawde? nigdy nad tym nie myślałam :lol: :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Nasze avatary...

Postprzez Uri » sobota, 28 cze 2008, 12:11

no dobra, ale nie u każdego avatar znaczy cokolwiek ;-)
może tyle tylko że się zobaczyło coś interesującego ostatnio
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości