


WZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):trzecia nocka zarwana....ile tak jeszcze?![]()
sesja sie zaczela??

WZT dzięki za pomoc w dotarciu w jednym kawałku chociaż autokar był ... boski... towarzystwo też
w niedzielę powtórka z rozrywki 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości