pastor napisał(a):nowa Opera zdaje test Acid3 na 100%
Niezupełnie zdaje. Sporo nietypowych skryptów powoduje "krzaczenie" się dziewiątki, mało tego, po padzie gubi część loginów i haseł z sejfu. Nie mówiąc o tym, że jakakolwiek www z mieszaną zawartością (java, flash) powoduje "przyklęknięcie" kompa - obciążenie CPU sięga 50%.
Są tez problemy z wyświetlaniem PDF. Niektóre dokumenty da się przeglądać, ale po kliknięciu na tekście zawiesza się draństwo (tak jakby był cały czas wciśnięty PPM) i trzeba robić res z managera zadań.
Może do testów używali jakiejś niedostępnej normalnie Alfy, bo beta 9.50b którą miałem nie była wcale taka "elo".
Dlatego jednak mimo wszystko wolę Firefoxa.